Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Marmara Lig 1.Hafta Tamamlandi  |  08.12.2014
     Marmara Lig 1. haftası oynanılan karşılaşmalar ile son buldu. Süper Minik - Minik (B) ve Küçük Erkek spor okulu takımlarımızın katıldığı ligte Kartal Marmara ile karşılaşırken Minik A takımımız haftayı maç yapmadan geçti. 

     Haftanın ilk karşılaşmasın da Kartal Marmara'ya konuk olan süper minik (2005-2006) takımımız maç boyunca izleyenlere güzel basketbol seyrettirdiler. Bu sezon çıktıkları ilk karşılaşma olmasının da verdiği heyecan yüzlerinden okunuyordu. Maç boyunca başa baş mücadele sergileyen iki takımın mücadelesinde takımımız sahadan 23-18 galip ayrılarak lige galibiyetle başladı.

     İkinci karşılaşmada Minik B takımımız sahne aldı. 2003-2004 doğumlu oyuncuların karşılaştığı Minik kategorisinde Dinamo Turuncu [2004-2005] takımımız sahada büyük bir mücadele sergilediler. Rakibine oranla fiziksel güç eksikliği olan takımımız maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar dezavantajını hızlı hücumlarla avantaja cevirmeye çalıştı. Keyifli, güzel ve yararlı bir karşılaşmadan takımımız 24-18 mağlup ayrıldı.

     Günün son karşılaşmasında spor okulu oyuncularımızın oluşturduğu 2001-2002 Küçük takımımız sahne aldı. 18:00 'da başlayan maçta zaman zaman kopuk oyunlar sergileyen takımımız sahadan 31-19 mağlup ayrıldı.

    Genel olarak oyuncularımızın ileriye dönük gelişimlerini sağlamayı amaçlayan Marmara Lig'in ikinci hafta maçlarını önümüzde ki günlerde internet sitemizden öğrenebilirsiniz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego