Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
2015 Kamp Gunlugu 3.Gun  |  29.01.2015
     Çarşamba günü 2 turnuva maçı 1 antrenman yapacak olan minik takımımız saat 08:00 de kalkışı alıp güne güzel bir kahvaltı ile başladı. Kahvaltının ardından aileleri ile konuşan sporcularımzın salı akşamı oynanan karşılaşmasnın görüntülerini izlemek için toplantı odasına geçiş yaptılar. Maç görüntülerinden hatalarını gören takımımız turnuvanın 3.gün ilk maçına çıkmak için hazırlıklarını tamamlayıp spor salonuna gitti.

     Patlıcanı,eti,tavuğu bol öğle yemeğinden sonra oyuncularımız oynadıkları Anka maçının videosunun toplantı odasında seyrettikler. Kampın ilk günü ile 3.günü arasında ki oynanan karşılaşmalarda kendilerini geliştirdiklerini gören oyuncularımız kampın kendilerine ne kadar yararlı olduğunu daha da iyi anlamış oldular. Bu motivasyon ile odalarına dinlenme için çekilen takımımız saat 18:30'da Unibasket takımını ile karşılaşmak için spor salonuna gitti.

     Unibasket karşısında ilk iki periyot çok iyi mücadele eden takımımız hem günün ikinci karşılaşması olması sebebiyle hem de genel kamp yorgunluğu sebebiyle son iki periyotta oyundan düştü. Rakibin hızlı hücumlarına cevap veremeyen takımımız maçtan mağlup olarak ayrıldı. Turnuvanın en istikrarlı en güzel basketbol oynunu oynayan takımına karşı ilk iki periyotta göstermiş oldukları güzel oyun ise teknik kadroyu sevindirdi.

     Kampın 3.gününün akşamında güzel basketbol oynayan oyuncularımız ödül olarak koçlardan teknolojik aletlerini 30 dakikalığına aldılar. Serbest zamanın ardından dinlenmeye çekilen takımımız perşembe günü sabah Mask ile karşlışacak.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego