Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Kizlar Klasman Grubu 3.Hafta Degerlendirmesi  |  12.02.2015
2003 ağırlıklı sporcularımızın oluşturduğu küçük kız takımımız klasman grubunun 3.haftasında grubun güçlü ekiplerinden Yenibosna Lisesi ile karşılaştı. 7 Şubat Cumartesi günü Bayrampaşa spor salonunda oynanılan mücadelede kendinden yaşca büyük sporculara karşı mücadele eden takımımız gösterdiği mücadele sonunda sahadan 58-20 mağlup ayrıldı. Bu sene kazanmaktan çok tecrübe edinmek için sahada olan miniklerimiz gösterdikleri mücadele ile gelecek sezonun hazırlığını yapmaktalar.

8 Şubat pazar günü Bayrampaşa spor salonunda Yenibosna Lisesi ile karşılaşan yıldız takımımız maçtan 54-19 galip ayrıldı. Maçın başından sonuna kadar sahada ki üstünlüğünü koruyan takımımız rahat bir galibiyet ile klasman grubunda ki 2.maçında galibiyet ile tanışmış oldu.

Yıldız takım kadrosundan farklı olarak sadece 1 oyuncu [Ece Çetinbaş #14] ile yine gençler liginde mücadele eden takımımız 7 Şubat Cumartesi günü kardeş kulüplerimizden Allstars ile karşılaştı. Daha öncede bir çok kez hazırlık maçı yapan iki takımın karşılaşmasından takımımız 53-25 galip ayrıldı. Maçın ilk hava atışından son topuna kadar güzel bir mücadele sergileyen iki takımda maçtan dostça ayrıldılar.

Maçlarda iyi mücadele sergileyen takımlarımıza bir sonra ki maçların da başarılar dileriz.

Not: Kız takımlarımız 11-18 şubat haftasında maç yapmayacaktır.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego