Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
9-10 Yas Anadolu Lig Secmeleri Yapildi  |  16.02.2015
     Kulübümüzün 9-10 yaş sporcularının da katıldığı Anadolu Lig seçmeleri 14-15 Şubat tarihleri arasında yapıldı. 3 sporcumuzun katıldığı yarışlarda yüzücülerimiz Cumartesi günü yarıştı. 50 metre serbest ve kurbağalama stillerinde yarışa katılan Doğa Megan Wiles, Onur Ayaksız ve Fatih Çakır kendi etaplarında 50 metre serbest yarışlarında 1. geldiler. Doğa Megan 47.20, Fatih Çakır 45.12 ve Onur Ayaksız ise 42.43 dereceleri ile yarışı tamamladılar.
Günün ikinci yarışı olan 50 metre kurbağalama stilinde ise yüzücülerimiz yine kendi etaplarında ilk 2'ye girdiler. Doğa Megan Wiles 56.29'luk derecesi ile kendi etabında 2. , Fatih Çakır 56,34 derecesi ile 2. , Onur Ayaksız ise 55.12 derecesi ile yine kendi etabında 2.oldu.

MİTHAT ONUR AYAKSIZ GENEL SIRALAMADA 5. OLDU
     Yüzücü takımımızın 2006 doğumlu sporcularından Mithat Onur Ayaksız kurbağalama stilinde yarışa katılan diğer yüzücülerin arasından yaptığı derece ile 5.sırada kendine yer buldu. Bir çok önemli yüzme kulübününün sporcularını geride bırakarak çok güzel bir derece elde eden sporcumuzu kutlar, başarılarının devamını dileriz.

     Haftada 3 gün antrenman yapan sporcularımızın elde ettikleri başarılar kulüp olarak bizleri mutlu ederken öncelikle antrenörleri Merve Gökçen'e ardından sporcu ve velilerimize teşekkür ederiz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego