Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Dinamo 5 Yasinda  |  20.05.2015
17 Mayıs 2010 tarihinde kurulan kulübümüz geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirdiğimiz 5.Dinamo şenliği ile birlikte yeni yaşımızı bütün oyuncu ve velilerimiz ile beraber kutladık. 5.yılımıza girerken sporu sadece çocuklarla sınırlı tutmamayı düşünerek velilerimizi ve moda halkını sabah sporuna davet ettik.

Yürüyüş, koşu, bisiklet, yoga gibi spor dallarında sabah saatlerinde velilerimizle beraber yaptığımız sporun ardından şenliğimize başlangıç yapıldı. Şenlik organizasyonun da bulunan Dem Derneğinin DemCezve ekibinin hazırladığı müthiş kahvaltılar ile güne başlayan sporcu ve velilerimiz daha sonra kulübümüzünde iş ortaklığı yaptığı Kidspo'nun Kidspo Survivor oyunları ile eğlendiler.

Kidspo'nun 5.Dinamo Şenliklerine özel hazırladığı survivor parkularları ile Acun ve ekibine taş çıkaran velilerimiz ve sporcularımız çok güzel zaman geçirdiler. Şenliğe katılan misafirlerimizden 8 takımın çıktığı 3x3 Basketbol turnuvasında ise çok heyecanlı ve keyifli anlar yaşandı. Cezve takımının sampiyonluğa ile sonuçlanan turnuvada velilerimizin oyunları izleyenleri mest etti.

Turnuvanın ardından başlayan söyleşide önce diyetisyen İrem Gündoğan bizlere Spor yapan çocuklarda doğru beslenme konusunda bilgilendirmelerde bulundu.Ardından basketbolun önemli isimlerinin başında gelen basketbol duayeni Mehmet Baturalp namıdeğer Batur abi bizlerle beraber oldu. Sporcu olmanın özelliklerinden bahseden Batur Abi, daha sonra sporcularımız ile soru cevap şeklinde sohbet etti. Söyleşilerin ardından sporcularımıza madalyalarını verdikten sonra şenliğimiz herkesin yüzünün güldüğü şekilde son buldu.

Bizler aile olmanın anlamını beraber hissetiğimiz büyüğünden küçüğüne, annesinden babasına, sporcusundan antrennörüne DİNAMO AİLESİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ iletiriz.İyi ki varsın...
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego