Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
2015 Yaz Kamp Günlüğü 1Gün  |  16.06.2015

Keyifli ve hızlı geçen bir yolculuğun ardından Ürkmez Keskin apart Hotel'e saat 08:00 gibi yerleştik. Açık büfe sağlıklı (Yumurta-beyaz peynir- kaşar peyniri-recel-bal-zeytin) kahvaltının ardından sporcularımız odalarına çekilip yerleşmeye başladılar.Akşam yolculuğu yorgunluğu olan sporcularımız ilk güne kamp toplantısı ile başladılar. Kaan Koçların yönetiminde yapılan toplantıda kamp kuralları anlatıldı. Sporcuların olabildiğince rahat bir kamp dönemi geçirmesi amaçlı hazırlanan programı sporculara bahsettikten sonra sporcularımızı yorgunluklarını atmak için deniz ve havuz keyfi ile başbaşa bıraktık. Öğlen yemeklerinin ardından kampın ilk antrenmanı için takımlarımız spor salonuna doğru yola çıktılar. (3 takım ile yapmış olduğumuz kampta bütün takımlar antrenmanlarını yapıp tekrardan otele geri dönüş yapıyorlar)
İlk günün yorgunluğuna antrenman yorgunluğuda eklenince sporcularımız 21:45-22:00 arasında odalarına çekilip, uykularına daldılar.

Günün özeti: Yolculuk yorgunluğunun olması sebebiyle tek antrenman yaptığımız günde sporcular kamp hayatına adapte olmaya çalışarak geçirdiler.


   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego