Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Kamp 2015 Sona Erdi  |  07.07.2015

2015 Ürkmez yaz kampımız ile beraber 4 yaz kampımızı da bitirmiş olduk. 14 Haziran Pazar gecesi başlayan yolculuk geçen hafta bu saatlerde tekrardan yola çıkmamız ile son bulmuştu.

Dinamo kampları arasında en yoğun, en eğlenceli, en çalışkan, en başarılı geçen yaz kampımızın en olumsuz noktası ise BİTMESİ oldu...

1 Hafta boyunca kampımıza katılan Minik-Küçük ve Kız takımımıza göstermiş oldukları yüksek performanstan ötürü tekrardan ellerine,ayaklarına sağlık diyoruz.

Minik takımımız tam kadrosuna yakın bir şekilde katıldığı yaz kampımıza çok istekli, arzulu bir şekilde başladı. Antrenmanlarının her anında Orçun ve Mete Koçlarının söylediği, yaptırmak istediği her şeyi yapan bir ekip olarak gelecek sezon için bizlere hem KÜÇÜK B hem de MİNİK A olarak çok iyi sinyaller verdiler.

Küçük Erkek takımımız ise kamp boyunca TAKIM OLARAK (Talihsiz sakatlık geçirerek antrenmanlara katılamayan ama her zaman takım arkadaşlarının yanında olan Ömer'i ile beraber ) gün aşırı 1,5 saatlik koşu antrenmanı ile beraber her gün 2 tane yoğun ve tempolu antrenman yaparak yeni sezona hazırlıklarına hem mental hem de fiziksel olarak hazırlanmaya başladı.

Kız takımımız beraber oldukları 4 yılda ilk defa yoğun bir katılım ile (Bundan önce ki senelerde hep 2-3 kişi olarak katılıyorlardı) ilk kamplarını yaşadılar. gelecek sezon için hazırlıklarına küçük erkek takımı gibi çok yoğun bir program ile hazırlandılar ve bütün antrenmanların hakkını vererek güzel bir kamp geçirdiler.

Bu sene kampımıza hem dışarıdan hem de kendi kulübümüzün bünyesinde SÜPER MİNİK takımımızdan 4 sporcumuz (2006 doğumlu) katıldı. İlk günden son güne kadar SORUNSUZ bir şekilde hem antrenmanlarını yaptılar hem de çok güzel bir kamp geçirdiler. Ailelerinden ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kalmalarına rağmen çok uyumlu bir kamp geçirerek bundan sonra ki kampa gelecek olan takım arkadaşlarına çok önemli ROL MODEL oldular.

1 Hafta süren yaz kampımızın geri dönüşlerinde en önemli noktanın KAMP SÜRESİNİN AZ OLDUĞUNA dair aldığımız bilgiler oldu. Bu neden ile gelecek sezon düzenleyeceğimiz YAZ KAMPIMIZI DAHA UZUN TUTMAK İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADIĞIMIZI MEMNUNİYET İLE SÖYLEYEBİLİRİZ smile ifade simgesi

Başta kampa katılan 36 sporcumuzun ekibimize güvenerek en değerli varlıkları olan çocuklarını bizlere emanet eden AİLELERİNE, kampa katılan ve kampın her anını kendini geliştirmeye yönelik olarak geçiren SPORCULARIMIZA, kamp süresi boyunca sporcularımızın en iyi antrenmanı almalarını sağlayan ANTRENÖRLERİMİZE ,kamp süresince bizlerle olan ve sporcularımızla çok iyi bir abi-kardeş iletişimi kuran Berhan Koç'a kamp boyunca ailelerinden uzakta olan sporcularımızın kendilerini evlerinde gibi hissetirmeye çalışan KESKİN Ailesine ve KESKİN APART OTEL çalışanlarına, kulübümüzün adına ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir sonra ki kampta görüşmek üzere Dinamo Kamp Ailesi smile ifade simgesi

Kamp Genel Koordinatörü
Kaan Aykut


   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego