Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Bireysel Gelisim Antrenmanlari Devam Ediyor  |  22.07.2015
2015 - 2016 sezonu hazırlıklarına 3 Ağustos'ta başlayacak olan takımlarımız da bu sene daha iyi performans göstermek isteyen kulüp ve basketbol okulu sporcularımız Temmuz ayı tatilini yoğun bir program eşliğinde değerlendiriyor. Yaz aylarında yapılacak her idmanın onların yararına olduğunu düşünen sporcularımız ve aileleri temmuzda ki antrenmanlara katılarak yeni sezonda oluşacak takımlarda ki yerini sağlama almak istiyorlar.

Haftada 4 gün antrenman yapan sporcularımız Ağustos ayında başlayacak olan takım antrenmanları öncesinde bireysel çalışmalar yaparak, fundamental-kuvvet-kondisyon gibi açıklarını kapatıp daha da geliştirmeye çalışıyorlar.

Basketbol takımları başantrenörü Kaan Aykut'un yaptığı açıklamada; İstanbul'da olan her sporcumuzu bireysel gelişim antrenmanlarına bekliyoruz. Temmuz ayı antrenmanları sporcularımızın en fazla gelişim gösterdiği antrenmanların başında geliyor. Bu neden ile olabildiğince antrenman yapmaları onların yararına olacaktır. Lütfen bu konuda aileleri sporcularımızı destekleyecek tatil programı yapmaya özen göstersinler.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego