Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
22 Ekim Hazırlık Karşılaşması Sonucları  |  23.10.2015
     Küçük B takımımız bu sezon ikinci hazırlık karşılaşmasına 22 Ekim Perşembe günü kendi sahasında Unibasket Küçük B takımı ile çıktı. 

     Maça tutuk başlayan takımımız rakibin bulduğu pozisyonlara müdafaada çözüm üretemeyince ilk periyotta maçı geride kapattı. İkinci periyotta biraz daha toparlanan takımımız üst üste bulduğu sayılarla farkı kapattı ve devre arasına galip girdi.

     Maçın ikinci yirmi dakikasında da karşılıklı sayılar ile her iki takımda istediğini sahaya koyarak seyir zevki yüksek bir mücadele gösterdi. İki savunma takımımın karşılaşmasın da takımımız son dakikalarda daha fazla bulduğu sayılar ile sahadan galip ayrıldı.

     Günün diğer karşılaşmasında ise Yıldız B takımımız Unibasket Yıldız B takımı ile karşı karşıya geldi. Berke Özyılmaz ve Efe Karsan harici tam kadro sahaya çıkan takımımız maçtan 41-35 mağlup ayrıldı.

     Maçın genelinde başa baş mücadele gösteren iki takımda izleyenlere heyecanlı bir oyun izletti. Takımımız Ömer Kalender ve Boran Cop'un sayıları ile rakibini yakalarken Ali Samedi'nin bulduğu ekstra sayılar ile hücumdada verimliliğini arttırdı. Müdafaada ise tüm takımın gayretli savunması antrenör Kaan Aykut'u memnun etti.

     Maçtan sonra maçı yorumlayan Kaan koç şunları aktardı. " Takımımız resmi maçlar başlayana kadar bol bol hazırlık maçı yaparak istediğimiz oyun temposuna kavuşacaktır. Bugün oynadığımız güçlü rakibimize karşı sahada zaman zaman çok iyi mücadele gösterdik. Amacımız bu mücadelemizi oyunun tamamına yayabilmek. Bunun içinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz."

     Her iki kulübüde tebrik eder, sporculara ve antrenörlere diğer maçlarda başarılar dileriz. 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego