Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Super Minik Khem'i Konuk Etti  |  10.11.2015
Kulübümüzün 2 yıllık spor okulu alt yapısından çıkan 2006-2007 doğumlu oyuncularımızın oluşturduğu  süper minik takımımız bu sezonki ikinci maçına çıktı. 2006 ağırlık 2006-2007 li oyuncularımız KHEM'in minik takımı (2004-2005-2006)  ile karşı karşıya geldi. Maçtan sonra açıklama yapan Orçun coach'un yorumları ise şöyle; 
 
Skordan daha çok bireysel ve takımsal hataları ve doğruları değerlendirmek için bu tip maçlar her zaman yararlı olmuştur. 2 yıldır bizlerle beraber olan oyuncularımın savunmadaki hırsı, azmi ve mücadelesi takdire şayandı. Bir kaç oyuncumuzun hataları oldu ancak takım savunmasında minimum hata yapmamız beni çok sevindirdi. Hücumda maçın bu kadar kısır geçmesi ise bizim açımızdan rakip tarafın yanlış müdafaa seçimi olmuştur. 
 
Bireysel olarak hala hatalarımız göze çok çarpıyor. Bunu kapatabilmek için çok çalışmalıyız. Görülen şu ki 1 idmanın bile kaçması bizi ne kadar geriye götürüyor. Bunun için kat edecek çok yolumuz var. Çalışmaya devam edip bu hataların üstesinden tek tek geleceğiz. Her zaman ileriyi hedefleyen bir takım olma youlunda ilerleyeceğiz.
Bütün oyuncularımın ellerine sağlık.

Her iki takım oyuncunlarını tebrik eder, başarılar dileriz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego