Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Basketbol Okulu - 2016 Kamp Gunlugu-1Gun  |  27.01.2016
Kampa katılan küçük B ve Minik takım sporcularımız sabah saatlerinde Kadıköy Anadolu Lisesinde buluştuktan sonra kamp merkezi olan Şile'ye doğru yola çıktılar.

Kampa bu sene ilk defa katılan sporcularımız olan Kuzey Erten, Alperen Saati, Aras Zenginkuzucu, Deniz Turgay'da heyecanlı bir şekilde kampın başlamasını beklediler.

Kamp servis aracı saat 11 gibi konaklama yaptığımız Çınar Otel'e geldikten sonra sonra sporcularımız kamp koordinatörü Kaan Aykut ve kamp antrenörleri Orçun Ulutaş ile Metehan İpek'in de bulunduğu bir toplantı gerçekleştirerek kamp programı ile ilgili bilgileri almış oldular.

Daha sonra odalarına yerleşen sporcularımızın sıra yemeğine geldi. Bütün kamp boyunca harcayacakları enerjileri ve almaları gereken proteinlerin hesaplanarak ayarlandığı kamp menüsünde birçok sporcumuzun beğendiği yemekler mevcuttu ( Tavuk Sote - Rulu Köfte - Pilav - Püre ) Ana yemeklerin yanında da zengin meyve ve salata barı'da olan yemek servisinin ardından oyuncularımız sezon içersinde oynadıkları Unibasket U13 maçını izlemeye başladılar. Maçın analizinden sonra ise günün ilk top idmanına başladılar.

İlk gün sahayı tanıma, kampa alışma dönemini bilerek hazırlanan sporcularımız ilk antrenmanda Tanstion game ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdiler.

Günün akşam yemeğinde ise Et sote - Tavuk But - Makarna ve Patates Haslama vardı. Yemeğini yiyen sporcularımız iyi antrenman - iyi yemek ikilisinden sonra tatlılarına kavuştu.

26 Ocak Salı günü sabah antrenmanınınn erken olmasından ötürü sporcularımız iyi bir dinlenme gerçekleştirebilmek için uyku düzenine geçiş yapmıştır.

İyi Uykular Dinamo :)


Basketbol okulu, basketbol kampı spor okulu, basketbol kursu,basketbol dersi
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego