Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Basketbol Okulu - 2016 Kamp Gunlugu-2Gun  |  27.01.2016
Kampın ikinci gününde sporcularımız ilk antrenmanını sabah saatlerinde gerçekleştirdi. Günde iki antrenman yapacak şekilde programladığımız kampımızın ilk antrenmanını bireysel gelişim antrenmanı olarak sabah 7'de gerçekleştiren takımımız antrenmandan sonra yaptığı kahvaltının ardından odalarına çekildi.

Öğye yemeğine kadar dinlenen takımımız öğle yemeğinin ardından günün ikinci antrenmanı için sahaya geçti. Takım antrenmanı sistemin de çalışan sporcularımız antrenman bitiminin ardından hemen toplantı odasına geçerek yaptığı antrenmanı izleyerek sıcağı sıcağına antrenman eksiklerini görmüş oldu.

Video-toplantı antrenmanın ardından 30 dakikalık playstation basketbol turnuvası yapan sporcularımız turnuva bitiminde akşam yemeğine oturdular. 

Oda kontrolleri sırasında en düzenli oda seçilen 104 numaralı oda (Aras Zenginkuzu - Yiğitcan Olcay - Aras Hemengül) akşam yemeğinde tatlı yemeği hak etmiş oldu :)

Akşam yemeğinin ardından bu sezon oynanan Pınar Karşıkaya - Barcelona Euroleague maçının tekrarını izleyen sporcularımız 21:45'de odalarına çekilip yarın sabah karşılacakları İTÜ GVO MASLAK karşılaşması için dinlenmeye başladılar.

İyi Uykular Dinamo .)


Basketbol okulu, basketbol kampı spor okulu, basketbol kursu,basketbol dersi
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego