Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Basketbol Okulu - 1 Günde 2 Galibiyet  |  02.02.2016
2002-2003 Doğumlu küçük erkek basketbol takımımız İstanbul Atyapı Liginde karşılaştığı Allstars takımını 50-22 yenerek 2.maçından galibiyet ile ayrılmış oldu. Maçın başından sonuna kadar üstün olan takımımız da bütün sporcularımız forma giyme şansı buldu.

Maçın ilk periyodunda 2002 doğumlu sporcularımızın sahada yer almasıyla fiziksel avantajını kullanan takımımız hızlı hücumlar ile sayı bularak rakibi karşısında öne geçti.

Maçın ikinci periyodun da ise 2003 doğumlu oyuncular sahaya çıktı. Tamamı basketbol okulumuzdan yetişen oyunculardan oluşan takımımız rakibi karşısında yine üstünlüğü bırakmadı ve doğru hücum anlayışı ile sayılar bularak farkı açmaya başladı.

Takımımız rakibin geri dönmesine ikinci yarıda da izin vermedi ve maçtan 50-22lik skorla galip ayrılarak oynadığı ikinci karşılaşmadan 2 puanı almış oldu. Takımımızı tebrik eder, gelecek maçlarda başarılar dileriz.

Küçük erkek maçının hemen ardından da büyük erkek takımımız sahaya çıktı. Uzun zaman sonra tam kadroya yakın bir kadro ile maça çıkan takımımız D grubu namağlup takımlarından Modaspor ile karşılaştı.

Maça iki takımda kontrollü başladı ve mücadele iki takımın sakin oyunu ile devam etti. Maçın ikinci periyodun da Modaspor üst üste bulduğu  sayılar ile farkı çift hanelere kadar çıkardı. Bu noktadan sonra takımımız toparlanmaya başladı ve maça taraftarının da desteğiyle tekrardan ortak olmaya başladı.

Maçın devre arasından sonra bütün üstünlüğü eline takımımız rakibinin geri gelmesine izin vermedi ve maçtan 63 - 58 galip ayrıldı. Grup sıralaması için çok önemli olan bu maçı kazanan Büyük Erkek takımımızı kutlar, gelecek maçlar için başarılar dileriz.

Caferağa'da oynanan iki karşılaşmada da büyük ve küçük takımımız kutlar, galibiyetlerden ötürü teşekkür ederiz. 

Basketbol okulu, basketbol kampı spor okulu, basketbol kursu,basketbol dersi
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego