Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Basketbol Okulu - Minik Takımdan Onemli Galibiyet  |  16.02.2016
Dinamo U12 takımı UAL 3.hafta karşılaşmasında Fener Ataşehir takımı ile karşılaştı.2004 doğumlu sporcuların mücadele ettiğini U12 kategorisinde takımımız 2004 - 2005 doğumlubasketbol okulumuzdan takımımıza yükselen sporcular ile mücadele etmektedir.
Maçtan önce oynadığı 2 karşılaşmadan 1 mağlubiyet - 1 galibiyet alan takımımız maça oyun kurucu pozisyonunda da oynayan Ege Kaya'dan yoksun olarak sahaya çıktı.
 
Rakibin fiziksel üstünlüğüyle başlayan maça takımımız oyunu hızlandırıp fastbreakten sayılar bulmaya çalıştı ve ilk periyodun sonunda 10-5'e üstünlüğü ele geçirdi. Bu periyotta Deniz Turgay'ın sayıları ve Emre Eyiliğin üstün müdafaa baskısı göze çarptı. 
Maçın ikinci periyodunda da karşılıklı basketler atıldı. Oyunun bu periyodununda takımımızın sayıları Alp Akyüz, Emir Mamagani ve Deniz Turgay'dan geldi. 
 
Maçın ikinci yarısında da gösterdiği ekstra mücadele ile rakibinin geri dönmesini engelleyen takımımız bütün periyotları önde bitirerek maçtan da 42-25 galip ayrılarak 3. maçından 2. galibiyeti alarak ayrıldı.
 
Basketbolun sahada gösterilen mücadele olduğunu bir kez daha bizlere gösteren basketbol okulumuzda başlayıp takım olma yolunda ilerleyen minik takımımıza teşekkür ederiz.
 
Takımımızn Sayı Dağılımı
 
Deniz Turgay: 16 Sayı
Emre Eyilik: 9 Sayı
Emir Mamagani: 5 Sayı
Çınar Ekmekçiler: 2 Sayı
Alp Akyüz: 4 Sayı
Arda Akınal : 2 Sayı
Alp Altıntaş : 4 Sayı
 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego