Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Basketbol Okulu - Kucuk B Takimindan Beklenmeyecek Oyun  |  16.02.2016
U13 takımımız Ual'da 4.hafta karşılaşmasına Ted Rönesans takımı karşısında çıktı. 4. haftaya gelirken karşılaştığı 3 karşılaşmadan 2 galibiyet 1 mağlubiyet aldı. 
 
Maça son zamanlarda ki hırsından, inancından, isteğinden yoksun çıkan takımımız maçın başladığı ilk andan itibaren kendinen beklenmeyecek hatalar yaptı. Maçın kötü başlangıcı ile beraber takımımız ilk periyodu 10-4 geride tamamladı. 
 
Maçın ikinci periyodunun ortalarına kadar sayı bulamayan takımımız kötü gidişe dur diyemedi. 2003 doğumlu sporcularımızın hiçbirinin mental olarak sahada olmadığı bir karşılaşmada ikinci periyodun ortasından sonra radikal bir karar ile sahaya minik takım oyuncularından Alp Altıntaş, Deniz Turgay, Emir Mamagani ve Emre Eyilik çıktı. Maçın kötü gidişine kendinden büyüklere karşı daha hırslı mücadele gösteren minik takımımız dur dedi. Sahneye çıkan minik takım oyuncularımız 15 sayıya kadar çıkan farkı azaltıp 5'e kadar düşürdü.
 
U13 maçından önce U12 maçına çıkan minik takım oyuncularımızın görevlerini sonuna kadar doğru yapmalarından sonra son periyodu yine 2003 doğumlu oyuncularımız ile bitirdik ve maçtan takımımız 40-28 mağlup ayrıldı.
 
Her maça ayrı konsantrasyon ile çıkmanın gerekliliğini bu maçta unutan U13 takımımız, mağlubiyetten ders çıkararak bir sonraki karşılaşmalarda daha başarılı olacaklarına bütün antrenör ekibi olarak gönülden inanıyoruz.  
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego