Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Dostluk Maçında Allstars Beyaz Kazandı  |  25.03.2016
İki dost kulüp Dinamo ve Allstars İstanbul takımları Marmara Lig Yıldız Erkekler kategorisinde karşı karşıya geldi. 2001 doğumlu Yıldız B takımımız, Allstars İstanbul takımının 2000'li oyuncularından kurulu Allstars İst Beyaz takımı ile oynadığı karşılaşmadan 31-26 mağlup ayrıldı.

Maça Ömer Kalender, Ege Sezginer, Emre Biçer, Alican Çakır ve Boran Cop ilk beşi ile başlayan takımımız müdafaada iyi performansını maçın ilk dakikasından itibaren oyuna yansıttı. Hücumda bulduğu imkanları sayıya çeviremeyince taraftarlarına sayı bakımından kısır bir periyot izletti. (4-2) 

İkinci periyotta baskılı müdafaasına devam eden takımımız hücumda da bulduğu pozisyonları Ömer Kalender ile sayıya çevirince ilk yarıyı 12-4 önde kapattı.

Maçın ikinci yarısından itibaren uzun oyuncularımızın faul problemine girmesi ile müdafaa da direnci düşen takımımız kolay sayıları potasında görmeye başladı. Hücumda Kaan Birinci ve Boran Cop ile sayıya gitmeye çalışan takımımız istediği pozisonlarıda bulamayınca 3.periyotta 6-11 mağlup oldu.

Maçın son periyodunda izleyenler bol çekişmeli bir maç seyretti. 4.periyoda İki takımında müdafaada baskı kurarak başladı. Bu periyodu Allstars takımı pota altında uzun oyuncuları ile sayı bularak lehine çevirmesini bildi ve sahadan 26-31 galip ayrıldı.

Takımımızı kendilerinden 1 yaş büyük sporculara karşı gösterdiği mücadelen dolayı, rakip takımımızı ise maç boyunca centilmence mücadelelerinden ötürü tebrik ederiz. 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego