Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Kis Okullari Basliyor  |  06.09.2016
7.Kış dönemimiz yenilikler ile başlıyor. Spor kulübü olma yolunda ilerleyen Dinamo, bu sene bünyesine Aikido sporunuda ekleyerek küçük sposporculara alternatif spor branşları sunmaya devam ediyor.

BASKETBOL OKULU

Basketbol okulumuz iki salonda yapılacak çalışmalar ile devam ediyor. Bu sene 5-6 yaş basketbol oyun grubu ile spora ilk defa başlayacaklar sporcu adaylarımızı eğlenceli ama aynı zamanda spor disipini ile çok farklı bir spor okulu bekliyor olacak.
6 Yaşından büyük sporcularımız için ise her yaş kategorisinin ayrıldığı basketbol okulu ve basketbol takımları adı altında çalışmalarına devam edecektir.
10 yaşından büyük sporcu adaylarımızın katıldığı özel turnuvalar ile çekişmeli, heyecanlı ve güzel bir yıl onları bekliyor olacak.

VOLEYBOL OKULU

Voleybol okulumuzu bu sene de geçen sene olduğu gibi EKOL SPOR KULÜBÜ ile beraber yürüteceğiz. İstanbul Kadıköy Lisesinde yer alan voleybol okulumuzun çalışmalarında Hasan Koç önderliğinde devam edecektir. 2005-2006 takımızın yarışacağı özel turnuvalar ile renklenecek sezonda yeni başlayan sporcularımızı da bir çok yenilik bekliyor olacak.

JİMNASTİK OKULU

Jimnastik okulumuz bu sene bünyemize aldığım yeni spor salonumuz olan NİHAT IŞIK İLKÖĞRETİM okulu kapalı spor salonunda yapılacaktır. Merve koç liderliğinde gerçekleşecek olan jimnastik okulumuz da sağlıklı büyüyen, vücudunu kullanabilen çalışkan sporcu adayları yetiştirmek temel amacımız olacak. Geçen seneden farklı olarak bu sene hem hafta içi hemde haftasonu grupları açılarak daha fazla sporcuya ve 3-5 yaş arasıda dahil edilerek jimnastik okulumuz da daha çok sporcuya ulaşmak temel amacımız olacaktır. 

AIKIDO OKULU

Bu senenin en güzel yeniliklerinden olan AIKIDO okulumuz yeni salonumuz NİHAT IŞIK İLKÖĞRETİM okulunda başlayacak. 3.Dan Osman Ergün hoca eşliğinde yapılacak antrenmanlarda sporcular Aikido ve yaşlarına göre JUJITSU dersleri de almak imkanına sahip olacaktır. Öğrenciler gösterdikleri başarılara göre sertifikalarını alıp Aikido okulunda yükselme imkanı olacaktır. 

YÜZME OKULU


Yüzme okulumuz yine İSTEK ACIBADEM okullarının kapalı yüzme havuzunda gerçekleşecektir. Her yaş ve her seviyenin ayrı ayrı antrenman yapacağı yüzme okulumuz da başarılı sporculara lisans çıkartılarak takımlara alınacaktır. Yüzme okulumuz da takımlara giremeyen sporcularımız ise özel turnuvalara katılarak yarışma eksikliklerini gidererek keyifli ve güzel bir sezon geçireceklerdir. 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego