Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U16 Takımımızın Grupları Belli Oldu  |  14.10.2016
2016-2017 sezonunda Asya Grubu'nda mücadele edecek olan U16 Erkek Basketbol Takımımızın rakipleri belli oldu. Genç Paşabahçe, Haydarpaşa Lisesi, Ted İstanbul Koleji ile aynı grupta yer alan takımımız, grubunu ilk iki sırada bitirmesi halinde Final Grubu'na yükselmeye hak kazanacak. 

Hareketli Yaz Sezonu

Coach Kaan Aykut önderliğinde sezonu açan takımımız, eski oyuncularımız Kenan Köksal ve Ali Tonguç'un kulübe geri dönmesiyle 1 ve 5 numara pozisyonlarında ciddi bir takviye yapmış oldu. 

Sezon öncesi yorumlarını aldığımız Kaan Aykut: "Bu takımın çoğunluğu kulübümüz kurulduğundan beri bizimle. Basketbol Okulumuzda bu sporla tanıştılar ve şu an hepsi birer takım oyuncusu oldu. Dışarıdan gelen oyuncuların da kısa sürede adaptoasyonuyla tam bir aile ortamını yaratmayı başardık". 2016-2017 sezonunun, bu yaş grubu için hedef sezonu olduğu belirten baş antrenör, tek hedeflerinin ilk ikiye girip üst gruba yükselmek olduğunu belirtti.

Tam netleşmemekle beraber, Kasım ilk haftasında liglerin başlaması bekleniyor. Tüm takımlara başarılar diler, maçların fair-play ruhu içerisinde geçmesini dileriz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego