Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Klasman Grubuna Galibiyet İle Başladık  |  18.10.2016
U14 A Ligi gruplarında Klasman gruplarında mücadele eden U14 Erkek Basketbol Takımımız haftasonu oynanan 1. hafta karşılaşmasında Mavi Birlik'i 48-31 mağlup etmeyi başardı. 

Takımımız karşılaşmaya Ege Eskin, Emre Kılıç, Aras Zenginkuzucu, Robin Bocalıyan, Emre Eyilik beşiyle başladı. Skor üretmekte zorlanan takımımız, Ege ve Emre Kılıç'ın sayılarıyla hücumda öne çıkarken, özellikyle Aras Zenginkuzucu ve Emre Eyilik'in baskılı savunması sayesinde farkın açılmamasını sağladı. İlk çeyrek rakibimizin 9-8'lik üstünlüğü ile geçildi.

Dinamo Fırtınası

İkinci periyotta Ernesto Andaç, Arek Berberoğlu, Alperen Saat, Aras Hemengül, Tuncay Efe Laçinel beşiyle başlayan takımımız iyi müdafasını hücumla ödüllendirmeyi başardı. Dışardan ve  serbest atış çizgisinden Ernesto, pota altından Arek ile etkili olan takımımız bu periyodu  22-6 önde geçerek soyunma odasına 30-17 üstünlükle girdi

Kontrollü İkinci Yarı

Rakibimiz, ikinci yarıda artan müdafa baskısını ve sertliğini arttırarak hücumdaki üretkenliğimizin azalmasına neden oldu. Buna rağmen kenardan gelen Robin'in müdafadaki müthiş mücadelesi ve enerjisi ile Mavi Birlik'in geri dönüşüne izin vermedi. 48-31'lik skorla sahadan galip ayrılan takımımız sezonun ilk galibiyetini almış oldu.

Rakibimiz Mavi Birlik'i tebrik eder gelecek maçlarda başarılar dileriz
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego