Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Kızlarımızdan Önemli Galibiyet  |  08.11.2016
U18 Kızlar A Ligi C Grubu'nda mücadele eden takımımız, Basketbolun Yıldızları karşısında alınan 53-37'lik galibiyet ile grubu dördüncü sırada tamamlayarak Klasman Grubu maçları oynamaya hak kazandı. Baştan sona büyük mücadeleye sahne olan karşılaşma her iki takımın da fair-play kuralları içerisinde kalmasıyla izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Dengeli Başlangıç

Karşılaşmaya her iki takımda birbirini tartarak başladı. Skorun tüm takıma yayıldığı ilk çeyrek karşılıklı sayılarla 11-11 berabere tamamlandı. İkinci periyotta, savunma sertliğini arttıran takımımız, rakibin hızlı hücumlarını durdurdu ve bu sayede ilk yarıyı 6 sayı önde kapadı. 

İkinci Yarı Zehra Mamagani Fırtınası

Üçüncü çeyrekte kaptan Zehra Mamagani'nin hücumda ağırlığını koymasıyla farkı çift hanelere kadar çıkaran takımımız maçı koparma noktasına geldi. Son çeyrekte yaptığı tam saha pres ile farkı tekrar tek hanelere indirien rakibimiz karşısında savunma direncini kaybetmeyen takımımız hücumda da Zehra'nın sayılarıyla farkı açarak maçtan 53-37 galip ayrılmasını bildi.

Kızlarımıza Klasman Grubu'nda başarılar dilerken, rakibimiz Baskebolun Yıldızları'nı centilmence gösterdiği mücadeleren dolayı tebrik ederiz.   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego