Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U11 Marmara Lig Değerlendirmesi  |  12.12.2016
U11 Takımımız katıldığı Marmara Lig'de 3. hafta müsabakalarınıda bitirerek 3 maçlık galibiyet serisine ulaştı. 
Bu sene 2006 doğumlu sporcuların oluşturduğu U11 kategorisine katıldığımız takımımızla beraber Marmara Lig'te 3 maçı geride bıraktık. 

Takımımız  20 Kasım Pazar günü ilk karşılaşmada Geleceğin Yıldızları ile karşılaştı. Maça ilk dakikadan ağırlığını koyan takımımız maçtan 21 - 15 galip ayrıldı. Bu sene aramıza katılan yeni takım arkadaşlarımızın ilk Marmara Lig maçından galibiyet ile ayrılması güzel bir başlangıç yapmamızı sağladı. 

Basketbol okulu ile başlayıp takım mertebesine yükselen sporcularımız ikinci karşılaşmada ise 2 Aralık Cuma günü Elit Akademi ile karşılaştı. Maçın başından sonuna kadar üstünlüğünü rakibine hissettiren takımımız maçtan da 24 - 9 galip ayrıldı. 

U11 takımımız son karşılaşmasına 2 gün sonra 4 Aralık Pazar günü İstanbul Marmara Beyaz takımı karşısında çıktı. 

Maça Ali Günay- Berk Yüksel-  Bekirhan İnal- Ege Aydın - Deniz eskin 5 i ile başyalan takımımız Deniz Eskin önderliğinde hızlı hücumları çok iyi değerlendirdi ve maçın kontrolünü eline almaya başladı.
 
İknci periyotta: Çağdaş- Arda Taştan- Ali Ekrem- Poyraz Bal- Mert İstanbullu 5'i ile başlayan takımımız hızlı hücumlarını devam ettirerek çaldığı topları iyi değerlendirdi ve oyuna ağırlığını iyi koyan takımımız 3. Ve 4. Periyotta kontrollü oyunuyla sahadan 37 - 13 galip ayrıldı. 

Karşılaştığı 3 maçtanda galibiyet ile ayrılan takımımız Marmara Lig'te 1. sırada bulunmaktadır. Takımımızı tebrik eder, kalan maçlarında başarılar dileriz. 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego