Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Büyük Erkek Panorama  |  16.12.2016
2016-2017 sezonu Büyük Erkek Takımımız için çok hızlı başladı. Hem İstanbul Büyük Erkekler Ligi (İBEL) hem de BC Cup'ta mücadele eden takımımız; her iki ligde de namağlup yoluna devam ediyor. Son olarak bu hafta içerisinde BC Cup'ta Ala'yı 80-37, İBEL'de Bayraktar Pendik'i 72-53 mağlup eden Dinamo grup liderliklerini sürdürüyor.

Yeni Transferler 

Sezona ilk dört hedefi ile giren takımımız yaz döneminde üç önemli transfere imza attı. Daha önce İstbol forması giyen Cem Karadeniz, Kurtuluş'tan Can Gürkan ve Fenerbahçe altyapısından yetişen Serhan Musluoğlu transferleriyle kadrosunu genişletti. 

BC CUP

18 Kasım'da Enkaz karşılaşmasıyla turnuvaya başlayan takımımız, maç boyu büyük mücadele içerisinde geçen karşılaşmadan 50-49'luk skorla galip gelmeyi başardı. 2. Hafta Elit Akademi karşısında 16-3'lük 3. çeyrek performansı ile 63-39 kazandı. Son olarak Ala karşısında maç boyu üstün bir oyun sergileyen takımımız 80-37 ile 3'de 3 yaptı.

İBEL

28 Kasım'da Yakacık İTO Spor Salonu'nda, Kurtköy Yıldızları karşısında ilk maçına çıkan takımımız, tutuk başladığı karşılaşmayı ikinci yarıdaki oyunu ile 75-52'lik skorla galip geldi. Caferağa Spor Salonu'nda oynana ikinci hafta mücadelesinde, son şampiyon Bostancı karşısında etkili müdafaasıyla 12 sayı geriden gelerek 55-47 galip gelmeyi başardı. Son olarak Bayraktar Pendik karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen takımımız 3'de 3 yaparak grup liderliğine yükseldi.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego