Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Kizlar Galibiyetle Devam Ediyor  |  02.02.2017
U18 Kız basketbol takımımız Ocak ayının son gününde saat 11:00'de Maltepe Spor Salonunda Asya Kartalları takımı ile karşılaştı.

Maça tutuk başlayan genç kız basketbol takımımız çabuk toparlandı. Mevcut potansiyelinin üstünde bir hücum performansı göstererek Zehra Mamagani ve Sena Durmuş 'dan bulduğu sayılarla takımımız periyodu 23-11 önde kapattı. Maçın devamının bu şekilde gitmeyeceği bilincinde olan kız takımlar antrenörü Aras Büyükoğlu oyun planını ona göre kurguladı fakat rakibimizin 1.lig A takımından transferi olan pota altı oyuncusunu bir türlü durduramadı, morallenen rakibimizin diğer oyuncularıda hücumda ritmini bulup savunmayı sertleştirince 3.periyot sonunda fark eridi ve son 10 dakikata 3 sayı 45-42 önde girdik.

İhtiyacımız olduğu anda ortaya çıkan kaptanımız Ceren son periyot attığımız 22sayının 16'sını attı ve maçı da 23 sayıyla tamamlayarak galibiyeti takımımıza getirdi 67-51. 

Takımımızı gösterdiği mücadeleden ve galibiyetten ötürü kutlar, Asya Kartalları takımına gelecek maçlarında başarılar dileriz

   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego