Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U14 Kazanmaya Devam Ediyor  |  27.02.2017
U14 takımımız 26 aralık pazar günü UAL'da Beylerbeyi Spor Kulübü ile karşılaştı. Maça Ernesto Andaç, Emre Eyilik, Arek Berberoğlu, Emre Kılıç ve Ege Eskin ilk beşiyle başlayan takımımız maçın ilk dakikalarında durgun bir görüntü ortaya koydu. Rakibinin hızlı hücumlarına karşılık veremeyen takımımız ilk molasına 8-2 mağlup girdi. Moladan sonra toparlanma sinyalleri veren takımımızda Emre Eyilik, sakatlık geçirerek yerine Efe Kaan'a bıraktı. Efe'nin de oyuna girmesiyle hücum etkinliğini arttıran takımımız ilk yarıyı 16-16 berabere kapattı.

Maçın ikinci yarısında hücum etkinliğini arttıran takımımız bulduğu sayılar ile 3.periyotta öne geçmeyi başardı. Arda Toprak'ın kenardan gelerek bulduğu sayılar ile Emre&Ege ikilisinden bulduğu sayılar ile hücumda istediklerini yapmaya başlayan U14 aynı mücadelesini müdafaa tarafında da gösterince maçtan 35-29 galip ayrılmasını bildi. 

U14 takımımız kötü başladığı UAL macerasına son 3 maçını kazanarak devam ediyor. Takımımızı ve rakibimiz Beylerbeyi Spor Kulübü'nü gösterdikleri mücadeleden ötürü tebrik ederi.z 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego