Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U16'dan Tbf'ye Veda  |  08.03.2017
Tamamına yakını yıllardır eğitim verdiğimiz basketbol okulundan olan sporcularımız ile oluşturduğumuz U16 takımımız Final grubu son maçına kadar ilk 32 hedefini korudu. Son maçta grubun güçlü takımlarından Yef ile karşılaşan takımımız maçtan mağlup ayrılarak lige veda etti. Öncelikle bu yolda son maça kadar hedeflerinden vazgeçmeden savaşan oyuncularımıza, onları yetiştiren antrenörlermize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize, diğer sporcu kardeşlerine teşekkür ederiz. 

U16 Takımının TBF YOLU

İlk Maç ilk Heyecan
8 Kasım tarihinde ilk maçta Ortaçeşme ile Maltepe Spor Salonunda karşılaşan takımımız maçtan 59-37 galip ayrılarak sezona galibiyet ile başladı.

Grupta 2'de2
Takımımız ikinci maçına ise Ateşehir Doğuş karşısında çıktı. Maltepe Spor Salonunda oynanan karşılaşmadan 55-38 galip ayrılan taraf takımımız oldu ve böylelikle gruplardan çıkmayı garantiledi.

Sezonun İlk Mağlubiyeti
U16 takımı 21 Kasım günü ise grubun sıralamasını belirleyecek olan Basketbolun Yıldızları karşılaşmasına çıktı. Maçta rakibi karşısında sayı bulmakta zorlanan takımımız maçtan da  53-37 mağlup ayrılarak grubu ikinci sırada bitererk final grubuna kaldı.

Final Grubu Zorlu Galibiyet
Final grubunda Bayrampaşa Sportif takımı ile ilk karşılaşmasına çıkan takımımız 16 sayı üstünlüğünü koruyamayarak maçı son dakikalarda zora soktu. Sakat oyuncuların çokluğu nedeniyle rotasyonda zorlanan takımımız maçın son dakikalarında yaptığı doğru savunmalar ile maçtan 52-49 galip ayrıldı.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego