Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U10'dan 3.luk Kupasi  |  24.06.2017
Marmara Lig'de mücadele eden U10 Erkek basketbol takımımız 3.lük kupasını 3 Haziran Cumartesi günü Marmaralig kapanış töreninde kaldırmış oldu. İlk yıllarında kupa kaldırmanın mutluluğunu yaşayan oyuncularımızı tebrik eder, gelecek basketbol yıllarında daha fazla kupa kaldırmalarını temenni ederiz.

U10 Erkek basketbol takımımız, bu sene ilk defa katıldığı Marmara Lig'te üçüncü olarak kupa kaldırmaya hak kazandı. Tunuva sonrası genç antrenör Metehan İpek: 'Hedefimiz bu kupada ilk 3 içinde olmaktı, bunu başardığımız için tüm oyuncularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.' Kadromuzda bulunan 14 sporcunun 7'si basketbola bu sene başladılar. Buna rağmen antremanlarda gösterdikleri gayret ile arkadşları arasındaki farkı kapatarak takıma büyük katkı sağlamayı başardılar.
Bu sonucun bize gösterdiği en önemli şey: gelecek yıllarda bu tempo ile çalışmaya devam edersek nice kupalar nice başarıların kazanılması kaçınılmaz olacaktır..

Özellikle bu yaş grubundaki en önemli amacımız, basketbolu, sporu çocuklara sevdirmek ve hayat boyu devam edecek bir alışkanlığın ilk tohumlarını atmaktıdr. Bu dönemde kazaınlarn bu kupalarda yapılan emeğin meyvesidir.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego