Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Yaz Kampının Ardından  |  23.06.2017
12-17 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 6. Dinamo Yaz Kampı'yla beraber 2016-2017 sezonunu noktalamış olduk. Oldukça keyifli ve bir o kadar da antrenman yoğunluğu ile geçen kampızın genel özetini sizinle paylaşmak istedik.

 
Kamp kafilemiz toplam 45 sporcu, 6 antrenör ve 2 abiden oluşuyordu. 5 gece 6 gün gerçekleşen kampın ilk önceliği basketbol branşı oldu. Her takımımız toplamda 4 sabah 06.30-08.00 saatleri arasınca cross antrenmanları ile güne başladı. Bu antrenmanlar kondisyon ve kuvvet ağrılıklı programlardan oluşuyordu.


Top antrenmanlarımı ise oyuncularımızın eksikliklerine göre, bireysel gelişime yönelik hazırladık. Gümüldür Kapalı Spor Salonu'nun yanında otelimizin açık sahasını da kullanarak geçen senelere göre daha çok antrenman yapma fırsatı bulduk.

Antrenmanlar dışında Ataşehir Yıldızları ve Atabasket kulüpleriyle açık sahada stretball maçları da düzenledik.
 
Sizlere de en başında belirttiğimiz üzere basketbol aktivitesi gün içinde 3-5 saatimizi alırken geri kalan zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmeliydik. Bunun içinde biraz eğlence dedik ve hergün en azından bir saat Aqua Park'ta geçirdik (bazı sporcularımız onları büyük kaydıraklara bindirmediğimiz için kızdı ama onlarda ileride  bizi anlar😌 )

Bunun dışında kalan zamanda bir kamp klasiği haline gelen ve her sene yeni oyunlarla geliştirdiğimiz Survivor yarışmalarımızı gerçekleştirdik. Yeni ekipmanlarımız ve parkurlarımızla Acunn Medya'ya meydan okuduğumuz oyunlarımız oldukça keyifli geçti 😌

Ayrıca otelin içinde bulunan çocuk parkı hala bizlerin gözdesi (aslında parka giden 2005-2007 grubunun hala çocuk olduğunu bizlere bir kere daha hatırlattı). Onların orada oynaması bazen çocuklarımıza haddinden fazla sorumluluk vermeye çalıştığımızı gösterdi bize. 
 
Yemek konusunda ilk gün öğlen yemeğinde  çocuklara serbestliği sunarken akşamından itibaren sağlıklı beslemeye yönelik zorundalıklar getirdik. Çocukları tatlıyı serbest tutarak istediğini almasını sağlayarak belki daha mutlu edebilirdik fakat bu sefer kendimizden ödün vermiş olacaktık ama en azından bir kaç sporcumuzun alışkanlıklarını değiştirmek bizleri mutlu etti. 
 
Genele baktığımızda kamp koordinatörü olarak sporcularımızın bizden başka misafirlerin de olduğu 5 yıldızlı otelde sporculuğu en iyi şekilde yansıtmasından ötürü öncelikle siz değerli ailelere onlara verdiğiniz eğitim ve ahlaki değerlerden ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Bütün sporcularımız 6 gün boyunca bizleri çok iyi şekilde temsil ettiler. Ayrıca bizlere güvenip 45 sporcunun sorumluluğunu verdiğiniz için, çok iyi bir kamp geçirmemizi sağlayan kendinden önce sporcuyu düşünen gönül rahatlığı ile güvendiğim bütün ekip arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. 
 
Bir kere daha inandım ki bizler hep beraber çok daha güzel işler yapıp başarılar elde edeceğiz.

İyi ki varsın Dinamo Ailesi
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego