Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Cimnastik Okulu'nda Yeniden Yapılanma  |  05.10.2017
Cimnastik Okulu Antrenör Kadrosu Yenilendi!

Merve Aykut öncülüğünde 2016-2017 sezonunda faaliyetlerine başladığımız cimnastik okulumuz başarılı geçen ilk sezonun ardından, ikinci sezona güçlenen yepyeni bir antrenör ekibi ile başladı. Baş antrenörlüğe Sena Çakır getirilirken, Yaren Akbayram ve Ahmet Mert Sözen de haftasonu spor okulunda görev yapacaklar.

Sena Çakır:

1994 İstanbul doğumlu olan Sena, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri 4. Sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. 

Manisa Cimnastik Kulübü'nde temel cimnastik, artistik cimnastik ve kule atlama antrenörlüğü ile ilk antrenörlük deneyimini burada yaşadı. Eğitim hayatı için geldiği İstanbul'da Moda Cimnastik Kulübü'nde baş antrenörlük görevine getirildi. Kulübün kapanmasıyla, Türk Hava Yolları Spor Okulları'nda çalışmaya başladı.
 
Antrenörlük kariyerinin yanında Yetenek Sizsiniz başta olmak üzere birçok TV programında cimnastik gösterileri gerçekleştirdi.

Yaren Akbayram:

Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği 1. sınıf öğrencisi olan Yaren, antrenörlük kariyerinin henüz başında. Küçük yaştan itibaren voleybol, cimnastik ve yüzmde dalında amatör kulüplerde ter döktü. Geçtiğimiz sezon, Başarı Spor Kulübü'nde yüzme antrenörlüğü yaptıktan sonra 2017-2018 sezonu itibariyle cimnastik okulu antrenör kadromuza transfer oldu.

Ahmet Mert Sözen:

1997 İstanbul doğumlu Ahmet Mert Sözen, lise eğitimini 2015 senesinde Haci Rahime Ulusoy Anadolu Denizcilik Lisesinde tamamlamiş olup, Istanbul Bilgi Universitesi Deniz Ulaştırma ve İşletme bölümünü bitirmiştir. Küçük yşsta sporla ilgilenmeye başlayıp, basketbol, yüzme ve cimnastik branlşarda lisanslı sporcu olmuştur. 

Antrenörlük hayaıina 2015 senesinde yüzme ile başlamış daha sonra Dinamo Spor Kulübü'nde Yaz ve Kış Okulu yüzme antrenoru olarak görev almıştır. Aynı zamanda Olimpik Yuzme Kulübü'nde yüzme antrenorlüğü yapan Ahmet Mert Sözen, 2017-2018 sezonu itibariyle kulübümüzn cimnastik okulu antrenör kadrosuna katılmıştı


Anahtar Kelime: Cimnastik Okulu - Jimnastik Okulu - Cimnastik Kursu - Jimnastik Kursu -4 Yaş Cimnastik - 5 Yaş Cimnastik 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego