Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
TBF Ligleri'nde Gruplar Belli Oldu  |  06.10.2017
Altyapı takımlarımız 2017-2018 sezonunda TBF liglerinde 4 ayrı kategoride mücadele edecek. Erkeklerde U18, U15 ve U12, kızlarda U18 kategorisinde boy gösterecek takımlarımızın grupları belli oldu. 

U12 Erkek Takımı

Kulübümüzün resmi turnuvaya katılan en küçük yaş grubu olan takımımız, başantrenör Efe Ekin'in gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız kattı. Takımımız, Boğaziçi, Sancaktepe, Girişim, Ataşehir Yıldızları, Pamukspor, Çengelköy Basketbol, İstanbul Ata, Kurtköy Yıldızları, Moda Spor takımlarıyle birlikte A Ligi'nde mücadele edecek. 

Başantrenör Efe Ekin: "Takımın geçen sezon U11 yaş grubunda tunuva tecrübesi kazanmış olmasının bu sezona olumlu yansıyacağı düşünüyorum. Sadece kazanmaktan öte, basketbolun doğrularını yaparak, oyuncuların bireysel ve takım olarak gelişimlerini de ön plana çıkartarak kazanmayı amaçlayan bir çerçevede çalışmalarımız tüm süratiyle devam ediyor." 

U15 Erkek Takımı

Çoğunluğu kulübümüzün kuruluşundan beri spor okulunda başlayıp, takımlaşma sürecine gittiğimiz U15 takımımız, Orçun Ulutaş tarafından çalıştırılıyor. Yaşadğı şanssız sakatlığa rağmen, organize ettiği program sayesinde takımımız yazdan beri yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam ediyor ve lige hazır durumda. 

Takımımızın A Ligi'nde mücadele edeceği rakipleri Girişim, Potanın Kartalları, Moda Spor, Titan Akademi, Akademi İstanbul, Anka Gençlik.

U18 Erkek Takımı

U15 takımımız gibi çoğunluğu kulübün kurulduğu günden beri spor okulundan başlayan oyunculardan oluşan takımımız kulübün kurucusu Kaan Aykut tarafından çalıştırılıyor. Bu iskeletin üzerine, Kızıltoprak'tan gelen Berkay, Tamer ve Halilcan ile kadrosunu güçlendirdi.

Takımımızın A Ligi'nde mücadele edeceği rakipleri: Unibasket, Tek Yıldız, Genç İstanbulgücü, İstanbul Mesudiye, Sancaktepe Belediye.

U18 Kız Takımı

Takımımızın ilk altyapı takımı özelliği taşıyan 99-2000-2001 jenerasyonu ağırlıklı U18 Kız A Ligi'nde mücadele edecek. Başantrenör Aras Büyükoğlu'nun yoğun çalışma programıyla tüm yaz boyunca aralıksız çalışan takımımız lige hazır bir görüntü çizdi. 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego