Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U12 ve U17 Takımları Hazırlık Karsilasmalari  |  17.10.2017
U12 ve U17 takımlarımız hafta içi ve hafta sonu Mvp ve Allstars İstanbul kulüpleri ile hazırlık karşılaşmaları yaptı. U12 Mvp Spor Kulübü ile deplasmanda,  U17 takımımız ise  Allstars İstanbul takımı ile kendi evinde karşılaştı.


U12 takımımız, skor tutulmayan maça her iki takımda hızlı hücumlarla sayı bularak başladı. Birinci 5’imizde değişikliklerin olduğu bu maçta sporcularımız periyodun sonuna doğru oyuna dengeyi getirdi. İkinci periyoda hızlı bir geçiş yapan ekibimiz bulduğu peş peşe sayılarla oyunda ağırlığını hissettirdi. Yoğun antreman programından dolayı 3’üncü periyotta yorgunluk emareleri görülen takımımız, potaya gitme konusunda fırsatlar elde etse de isabetli atış tarafında zorlandı. Son periyotta da dengede giden maçta, genel olarak daha üstün bir oyun sergileyen rakibimizi kutlarız.

U17 takımımız ise hastalık ve sakatlıklardan dolayı eksik kadro çıktığı maça ilk periyotta set üzerinden sayılar bularak rakibine üstünlüğünü hissettirdi. İkinci periyotta ise daha hızlı hücumlar ile sayıya gitmeye çalıştı.
Maçın genelinde iyi bir oyun çıkaran takımımızda koç Kaan Aykut'un maç sonunda ki düşünceleri şu şekilde oldu;" Allstars takımı ile yaptığımız hazırlık karşılaşması yeni gelen sporcularımız için çok verimli oldu. Onların yavaşi yavaş bize alıştığını gözlemleme yapma fırsatı oldu. Setlerimizin kullanıldığı bir maç oldu. Takımın biraz daha zamana ihtiyacı var. Bu sürede daha iyi olacağız. Allstars Takımına ve koçları Volkan koç'a teşekkür ederim.


Basketbol Okulu, basketbol kursu, u17,Allstars, Dinamo, Kadıköy Basketbol Okulu, Spor Okulu
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego