Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
GENC KIZLARA ILK UYARI  |  24.10.2017
17.10.2017 tarihinde Yakacık Spor Salonunda oynanan maçta , Genç Kız takımımız güçlü rakibi İstanbul Yıldızları ile karşı karşıya geldi.
 
Maça çok kötü başlayan takımımız ,savunmada gösterdiği gayreti hücumla sonuçlandıramayınca ilk periyodu 7-9 geride bitirdi. Yaklaşık 6.5 senedir aynı kadro ile oynayan rakibimiz karşısında Toplam 7 kişilik kadromuzun ikisi bu sene üçü ise geçen sene aramıza katılmış olması her sene olduğu gibi bu senede zor olan şartlarımızı daha da zorlaştırdı.Oyuna karakterimizi koyamayınca rakibin sadece 7-8 dakika iyi oynaması periyot skorunu 20-7 ,devreyi de 29-14 geride kapamamıza sebep oldu.
 
Basketbolun iyi oyunla değil inanç ve cesaretle kazanıldığını ilk maçımızda ilk periyotta 22sayı atıp , bu maçın üçüncü periyot sonunda 24 sayıda kalınca anladığımızda iş işten geçmişti. İlk maçında 69 sayı atan rakibimizi 53 sayıda tutup, bacak kuvvetimizin üstüne düşen görevi yerine getirebilsekte, hücumda 37 sayıda kalarak aklımızın üstüne düşen görevini yerine getiremedik.
 
Antrenör yorumu : Herşeyi değiştiren şey baskıdır. Bazı insanlara baskı uygulandığında işine odaklanır, bazılarıysa çözülür. Yetenek canı istendiğinde değil , ihtiyaç olunduğunda kullanılırsa işe yarar. Bitip giden bir şey yok, kafamızı kuma gömmeyeceğiz.Cumartesi günkü maçımızla moral bulmak istiyoruz. Spor okulumuzu tribünde destek verirken görmek istiyoruz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego