Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
BUYUK ERKEK KALDIGI YERDEN DEVAM  |  24.10.2017
Büyük erkek basketbol takımımız geçen sene 2. olarak tamamladığı büyük erkekler ligine de bu sene galibiyet ile başladı.

18 Ekim Çarşamba günü karşılaştığı rakibi Takım Yıldızları önünde 66 - 47'lik skor ile galip gelerek geçen sene bıraktığı yerden devam etti. Maça tutuk başlayan takımımız rakibimizin kolay bulduğu sayılar ile ilk 6 dakikayı 5 sayı geride tamamladı. Daha sonra Canberk Orman ile bulduğu sayılar ile toparlandı ve ilk periyot başa baş 15-15 bitti. İkinci periyotta Can Gürkan ile sayılar bulan takımımız 2.periyodu 16-12 devreyi de 31-27 önde kapattı.

Yeni uygulamaya koyulan kuralların hakemler tarafından inisiyatif alınmadan uygulanması ile oyun kurucumuz Soykut Dilek'in sportmenlik dışı fauller almasının ardından oyundan atılması maçın ilk yarıda ki en öne çıkan kararı oldu. Devre arasından coşkulu bir şekilde geri dönen takımımız geçen sene ki performansına yakın bir performans ortaya koyarak 3.periyotta maçı koparmasını bildi. Bu periyotta 19-7 üstünlük sağlayan takımımız son periyotta da rakibine üstünlük sağlayıp maçtan 66-47 galip ayrılarak sezonun ilk resmi maçını kazanmış oldu.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego