Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
GENC KIZ iCiN KRiTiK ViRAJ  |  27.10.2017
29.10.2017 tarihinde Maltepe Spor Salonunda saat 19:30’da Ataşehir Koleji ile karşılacak olan Genç Kız Takımımız , tarihinde ilk defa final grubuna kalmanın eşiğinde.

Bu sene kurulmuş olan, bütün oyuncularını İstanbul’un köklü kulüplerinden transfer eden Ataşehir Koleji ,kağıt üzerinde sadece bu maçın değil,grubun hatta Şampiyona adaylarının da favorisi. Kulübün tüm sporcularını tribüne desteğe davet ediyoruz, bu önemli maçın şölen havasında geçmesi tek temennimiz.

Genç kız takımı antrenörümüz Aras Büyükoğlu’nun maç hakkındaki görüş ve yorumları şu şekilde gerçekleşti: Her insan ayağına ikinci bir fırsat gelecek kadar şanslı değildir. Bu şansımızın farkındayız. Ayağımıza gelen ikinci fırsatı geri çevirecek kadar cömert ve tok bir takım değiliz. Maçın öneminin de zorluğunun da bilincindeyiz. Bu bizi korkutmuyor. Rakibin adı ve oyuncuları bizi ilgilendirmiyor. Maça iyi hazırlanıyoruz , konsantreyiz. Mücadeleye ve sahada acı çekmeye hazırız. Pazar günü 7 kişilik kadromuzla sahada 14 kişilik oynayacağız.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego