Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U13-U14 TAKIMINDAN HAZIRLIK KARSILASMALARI  |  01.11.2017
U13-U14 basketbol takımlarımız yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. 28 Ekim Cumartesi günü kendi sahasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü ile karşılaşan takımımız kendi seyircisi önünde güzel bir oyun sergiledi.
29 Ekim Pazar günü ise U12 takımımız ile hazırlık karşılaşması yaptı. Sezon başlamadan önce maç kondisyonu kazanmayı hedefleyen takımlarımıza başarılar dileriz.
 
Maçtan sonra U13-U14 takımlarımızın antrenörü Mete koçun görüşleri şu şekildedir " 2004 2005 takımımız sezonu 3 kisi ile açmış olmasına rağmen şuanda 16 kisi ile antrenman yapmaktadır. Bu sezon hedefimiz geçmiş dönemde yaptığımız hataları tekrarlamadan bir üst seviyeye çıkmaktır. Bu nedenle antrenmanlarımızın temposu oldukça yüksek. Oyuncularımızın antrenman katılımları, antrenmanda ki istekleri oldukça bizleri memnun etmektedir. Geçen hafta sonu oynadığımız iki hazırlık maçı takımımızın temposunu ve kondisyonunu görmek açısından çok yararlı oldu, ayrıca eksiklerimizi de görmüş olduk. Sezonun başlamasına az bir süre kala bu eksiklikleri gidermek için gerekli çalışmalara başlayacağız.

   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego