Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U17'DEN DURGUN BASLANGIC  |  08.11.2017
U17(2001) takımımız kendinden 1 yaş büyükler ile mücadele ettiği Tbf U18 kategorisine mağlubiyet ile başladı. 6 Kasım pazartesi günü Maltepe Spor Salonunda Sancaktepe belediye -le karşılaşan takımımız sahadan 70-36 mağlup ayrıldı.

Maça Ömer, Kenan, Tamer, Alican ve Berkay ilk beşi ile başlayan takımımız ilk dakikalarda çok durgundu. Maçın 3.dakikasından sonra Kenan ile toparlanan takımımız müdafaasınıda hatasız yapınca ilk periyotta oyuna ortak oldu ve 9-11 bitirdi. 

Maçın ikinci periyodunda da oyuna ortak olan takımımız kısa oyuncu pozisyonunda yaşadığı dar rotasyon problemini son 3 dk da yaşayınca basit top kayıpları yaptı ve skor 14 sayıya çıktı
3.periyoyatta rakibin baskısı ve bölüm bölüm oyundan kopmalar ile sayı farkı arttı ve rakibimiz sahadan galip ayrıldı. 

Maçın sonunda görüşlerini bildiren U17 antrenörü Kaan Aykut " Maçın skoru ile sahada oynanan oyun arasında çok fark var. Yarın hep beraber videoyu izleyeceğiz. İnanıyorum ki  oyuncularım bu maçı izlerken kendilerine çok kızacak. Rakibin fizik üstünlüğü, yaş büyüklüğü, rotasyon imkanı onlara bu maçı kazandırmadı. Bizim oyun konsantrasyonu noktasında yaptığımız hatalar maçı onlara kazandırttı. İnanıyorum ve inanıyoruz ki biz bu gruptan çıkacağız. Oyuncularım ve ben bir sonra ki maçta bu hataları yapmadan güzel bir galibiyet alacağız. Son olarak ise maçı kazanmaktan ya da kaybetmekten önce takım sporcularımızın, sonrasında kulübümüzün maçın son 7 saniyesinde rakip takım tarafından alınan molanın karşısında onlara zıt şekilde saygılı duruş göstermesinden ötürü teşekkür ederim.

 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego