Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
A TAKIMIMIZ DOLU DİZGİN  |  14.11.2017
TBF A Ligi C Grubu'nda mücadele eden takımımız dün akşam oynanan karşılaşmada rakibi Tek Yıldız'ı 68-48 mağlup ederek namğlup ünvanını sürdürdü.

Takımımız karşılaşmaya Bekir Şirin, Can Batur, Kaan Sunman, Onur Balaban, Yusuf Topçu beşiyle başladı. Her iki takımın da durgun bir başlangıç yaptığı karşılaşmada ilk sayılarımız yeni transfer Bekir Şirin'den geldi. Çeyreğin ikinci yarısında devreye giren Onur Balaban ve Can Batur'un sayılarıyla farkı açmayı başardık ve çeyreği 13-7 önde kapamayı başardık. 

İkinci çeyrekte özellikle savunmada sertliğini arttıran takımımız periyot boyunca rakibine sadece 4 sayı imkanı verdi. Kenardan gelen Tunca Patır, Tayfun Erdoğan ve Canberk Orman'ın sayıları da farkın açılmasını sağladı ve soyunma odasına 27-11 önde girmeyi başardık.

Üçüncü periyotta da hücum etkinliğini devam ettiren takımımız Kaan Sunman, Onur Balaban ikilisine Can Gürkan'ından eklenmesiyle bu periyodu 19-9 önde geçerek son çeyreğe 46-20 önde girdi. Son çeyrekte de oyunun kontrolünü kaybetmeyen takımımız sahadan 68-48 galip ayrılmasını bildi.

Takımımızda Onur Balaban 15, Can Gürkan 11, Tunca Patır 8 sayı ile oynadı. Altyapıdan yetişen Tayfun ve Cenk'in de toplam 12 sayılık performansı maçın başka bir kazanımı oldu.

Centilmence mücadele eden rakibimize teşekkür eder, geri kalan maçlarda başarılar dileriz.

   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego