Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U13 EKARE'DE GALIP  |  28.11.2017

U13 takımımız katıldığı Ekare Cup'ta 2.maçına çıktı. İlk maçından galibiyet ile ayrılan takımımız kendi sahasında Mesudiye Spor Kulübünü ağırladı.
Maça durgun başlayan takımımız ilk periyotta istediği hücum organizasyonları yapamadı ve ilk periyodu 12-6 geride tamamladı. 2.çeyrekte bir çok boş pozisyonu değerlendiremeyen takımımız skor bulmakta iyice zorlandı ve maçın ilk yarısını skor olarak geride tamamladı. 
3.periyotta rakibi karşısında daha iyi hücum eden takımımız bulduğu pozisyonları yine sayıya çeviremeyince avantajını kaybetti ve son periyodun ortasında 30-37 geride tamamladı.
Son 5 dakikada alınan mola sonrasında toparlanan takımımız yaptığı mücadeleyi, sayı olarak almaya başlayınca rakibi karşısında ağırlığını koymaya başladı. Son dakika içinde bulduğu sayılar ile de öne geçen takımımız Ekare Cup'ta çıktığı ikinci maçından da 42-39 galip ayrıldı. 
Maçtan sonra Mete Koç'un düşünceleri ise şöyle oldu." son 5 dakikada 
aldığımız mola ile 16-3'luk bir seri yakalayarak 42 39 gibi bir skorla takımımızın galip gelmesi adina olumlu gözükmektedir ama ders alınması gereken yerler oldugu aşikardır.Bugün dar rotasyonla oynamak zorunda kaldık yedekten gelen oyuncuların takıma olan desteği taktire şayandı. Her oyuncumuzu hazır görmek bizleri mutlu etti. U13 takımının artık bir takım gibi reaksiyon verdiğini görmek ile beraber ileriye emin adımlarla gittiğini söyleyebilirim.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego