Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U15 TAKIMI KASIM AYI RAPORU  |  07.12.2017
Kulübümüzün 2003 doğumlu ve 3 tane 2004 doğumlu sporcudan oluşan takımımız 3 ligde mücadele etmekte. Kasım ayı ile birlikte liglerin başlamasıyla parkeye çıkan takımızın 2 federasyon, 1 Uni Altyapı Ligi ve 2 Ekare Cup olmak üzere 5 maça çıktı.
Federasyon liginde ilk maçta Titan akademi'ye 62-60 kaybeden takımımız , ikinci maçında Anka Gençlik karşısında rahat bir oyunla 90-34 lük skorla ayrıldı. 3. sırada bulunan takımımız ilk hedefi final grubu.
UNİ alt yapı liginde ilk maçında Uni basket ile karşılaşan takımımız 37-35 lik skorla mağlup ayrılan taraf oldu.
 
U15 takımı antrenörümüz Orçun Ulutaş: Kasım ayı ile birlikte 2017-2018 sezonunu fiilen başladı. Basketbol olarak keyif veren bir jenerasyona sahibiz. Eksiklerimiz var. Daha çok çalışarak bu eksikleri minimalize etmeye çalışıyoruz. Daha yolumuz uzun , niyetimiz iyi. Hedefleri sezon başı koyduk. ilk hedefimiz final grubu. Daha sonra maç maç giderek çıtayı yükselteceğiz.

Tek istediğim sporcu ailelerimizin maçlara daha fazla katılım göstermeleri. Sahada çocukların buna ihtiyacı var. Şuana kadar çıktığımız 5 maçın 4'ü son saniyesine kadar heyecanın sürdüğü maçlar oldu. Çocuklarımız bu heyecanı yaşarken sizin tribünden yapacağınız destek bizi bir adım daha ileri götürecektir. İnanın izleseniz hiç bir maçı kaçırmazsınız.  
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego