Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
MINIKLERDEN ABLALARINA TRIBUN DESTEGI  |  09.01.2018
Genç Kız Takımımız 07.01.2018 tarihinde Caferağa Spor Salonunda Genç İstanbulgücü ile karşı karşıya geldi. Maça tutuk başlayan takımımız fiziksel olarak sahada olsa da yeterli konsantrasyona sahip olmadıklarını bitiricilik ve yaratıcılık kısmında gösterdiler. Bu sezon daha önce rakibiyle karşılaştığı maçı 73-23 kazanan takımımızın bu skorun etkisinde kaldığı görüldü.
Maçın başından sonuna kadar skor üstünlüğünü elinde tutan takımımız , toplamda kaçırdığı 14-15 turnike-yakın mesafe atışa rağmen sahadan 64-44 galip ayrılmayı bildi.

Maçın Pazar akşamı ve Kadıköy’de oynanıyor olması , Dinamo ailesi için bir fırsat oldu , WU14 takımı oyuncularımız , kız spor okulumuz ve 2007-08-09 doğumlu minik kız takımı oyuncularımız ablalarına destek vermek için tribünde birbirinden renkli görüntüler oluşturdu. Maç boyu ablalarına tezahürat yapan minik kız takımı oyuncularımızın , kendi yardımcı antrenörlerini oynarken görmesi , bir yandan onlara doğru örnek teşkil ederken , bir yandan kulübe olan aidiyet duygularını da arttırdı. Belki de ilerisi için güzel hayaller kurdurttu. 

Maçın bir başka güzel olayı ise 1.periyotta hakemin topu takımımız lehine verdiği bir pozisyonda oyuncularımızdan Nazlı Aşan’ın hakemi uyararak topun kendisinden çıktığını belirtti , bu hareketi tribündeki küçük sporcularımıza örnek olurken , o sırada tribünde olan TBF İstanbul İl Temsilcisi Sayın Cemil İnan Şefkatli tarafından da teşekkür ve takdirle karşılandı.

Rakibimize bundan sonraki maçlar için başarılar diler , takımımıza galibiyet için teşekkür ederiz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego