Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
U15 Ual ve Hazırlık Karşılaşması  |  11.01.2018
U15 takımımız Ual'de ikinci karşılaşmasına güçlü rakibi Fesa karşısında çıktı. Maça Ernesto, Ege Eskin,Yiğit, Emre kılıç, Aras Hemengül beşiyle başlayan takımımız şut yüzdesi  beklenenin altında kalsada ilk periyodu 13-8 önde kapadı.

İkinci periyottada devam eden yüzdesiz şut hücumlarının yanına pota altında kaçırdığımız kolay atışlarda eklenince ikinci periyot skoru 12-10 aleyhimize sonuçlandı.
 
3. periyodun son 6 dakikası oyundan kopan takımımız 4 dakikalık sürede 13 - 0 seri yiyerek periyodu 2-8 geride kapadı.
 
Son periyotta geri gelmeye çalışan takımımız, yaptığı presle zaman zaman başarılı olsada devamlılığı sağlayamadı ve maçtan 58-50 mağlup ayrıldı.
 
U15  antrenörümüz Orçun Ulutaş:  Maçta her iki tarafın yapmış olduğu müdafanın işe yaradığını düşünüyorum. Düşük geçen periyot skorlarından anlaşıldığı üzere ,hücumda da düşük yüzde ile şut atınca savunmayı açmayı başaramadık. Kötü bir üçüncü periyot yaşadık. Oyuncuların maça gerekli konsantrasyon ile gelmeleri gerekiyor. Motivasyonlarını yüksek tutmalılar ve maç boyunca bu motivasyonlarını korumalılar. anlık düşüşlerin geri dönüşü ne yazıkki olmuyor. Sahada bir ekip olarak oynamalıyız. Hiç bir oyuncu takımın önünde değildir. Bunun farkına varıp yolumuza devam etmeliyiz. Hiç bir oyuncu şahsi oynayarak takımı başarıya taşıyamaz. 12 oyuncumuzda takım için mücadele ettiği noktada başarıya ulaşabiliriz.


U15 takımımız Fesa karşılaşmasından sonra boşluğu ise Suadiye Spor Kulübü ile hazırlık karşılaşması yaparak geçirdi

Her iki takım için yararlı geçen karşılaşmada antremanda çalıştıkları savunma ve hücum setlerini karşılaşmaya yansıtarak güzel bir mücadele ortaya çıktı. 
Orçun Coach'un yorumu: "Özellikle savunmada beklenen düzeye yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Maç içerisinde belli anlarda düşüşler yaşıyoruz. Şuan çözmemiz gereken en büyük sorun bu. Oyuncularımın gösterdiği performantan ötürü kutluyorum. Rakibimiz göstermiş olduğu misafir perverlikten dolayıda teşekkür ediyorum.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego