Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Minik Yüzücülerimiz Tarih Yazdı  |  20.11.2013
Dinamo Spor Kulübü'nün minik yüzücüleri bugün bir ilki gerçekleştirdi. Bu ay başında antrenör Merve Gökçen önderliğinde kurulan Dinamo Yüzme Okulu'nun sporcuları bir aylık kısa bir çalışma sonrasında ilk yarışlarına katıldı. 

Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzunda Minikler Kategorisinde (2006 doğumlular) gerçekleşen yarışlara kızlar ve erkeklerde ikişer sporcuyla katılan kulübümüz başarılı sonuçlar elde etti. Sabah 10:30'daki yarışlarde 50 metre serbest stil de yarışan sporcularımız, öğlen 13:30'de ise 50 metre sırt üstün kategorisinde yarıştılar.

Kızlarda Zeynep Aslan serbest stilde dördüncü, sırt üstünde üçüncü olurken, Selen Kavici serbest stilde ikinci,  sırt üstünde beşincilik elde etti. 

Erkeklerde ise Berk Küçük serbest stilde üçüncü, sırt üstünde ise birinci olurken, Onur Ayaksız her iki kategoride de dördüncülük elde etti.

Gün sonunda yarışlara dair düşüncelerini dile getiren Merve Gökçen: "Çok kısa bir hazırlık süreci geçirmemize rağmen başarılı sonuçlar elde ettik. Ancak bu yaş grubunda derecelerin yanı sıra çocuklara spor sevgisi aşılamak ve ileride bunu alışkanlık haline getirmek daha önemli," dedi.

Antrenmanlara ara vermeksizin devam edecek minik sporcularımız Aralık ayı sonunda katılacakları yarışma ile 2013 sezonunu noktalayacaklar.

En başta gururumuz minik sporcularımızı, antrenörümüz Merve Gökçen'i ve saygıdeğer velilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz. Bu güzel organizasyonu gerçekeştirdiği için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne teşekkür ederiz.

***Yüzmeye başlamak isteyen veya yarışma gruubu için seçmelere girmek isteyen minik sporcularımız için kayıtlar devam etmektedir. Bilgi için: 0216 346 75 24
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego