Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
WU14 HIZ KESMIYOR  |  02.03.2018
Sezon başında yapılan planlamayla gelecek sene TBF liglerine girmeyi hedefleyen WU14 takımımız bu sene katılmış olduğu Marmara Lig’de çok çalışmanın meyvelerini toplamaya devam ediyor.
Son olarak kardeş kulüplerimizden Pendikgücü ile karşılaşan takımımız centilmenlik çerçevesinde geçen maçı kazanarak 6’da 6 yapmayı başardı.
 
Sezon başından bu yana iki farklı salonumuzda haftada en az 4 idman gerçekleştiren takımımız , yeterli sertliği kazanmaları açısından zaman zaman Genç Kız Takımındaki ablalarıyla birlikte idman yaparak potansiyel gelişim seviyelerine en kısa sürede ulaşmayı amaçlamaktadır.
Katıldığı iki farklı özel ligde dikkat çeken bir grafik çizen takımımız , Marmara Lig’de sürekli olarak 2007-08 hatta zaman zaman 2009’lu sporcularımıza da forma şansı vererek şimdiden oyun bilgisini yaşıtlarından daha üst seviyeye çıkarma şansı yakalamıştır.
 
Takım uyumu , aidiyet duygusu , aile olgusu kavramlarında da büyük gelişim kaydeden takımımızın göze çarpan en büyük sorunu saha içi heyecan, özgüven eksikliği ve tedirginlik olup, idmanların aksine maç içi bitiricilikteki başarısızlığımız ve basit top kayıplarımızın temeli yine bu sorunlara dayanmaktadır.
 
Gelecek için; hız kesmeyen idman sürekliliğimiz ve çevresel değişimlerin doğal akışı (fiziksel gelişim ve ergenlik çağından kurtulma vs) kızlarımızın mevcut planlamamızda hedeflenen noktaya ulaşımını daha da kolaylaştıracaktır.
 
Birbirinden istekli , basketbol tutkusunu en uç noktalarda hisseden takımımızın başarılarının artarak devam etmesini dileriz.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego