Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
WU18 SAMPIYONA HAKKINI KAYBETTI  |  04.05.2018
Genç Kız Takımımız 03.05.2018 tarihinde Ahmet Cömert Spor Salonunda İstanbul Üniversitesi takımıyla Türkiye Şampiyonası elemesi maçında karşılaştı.

2016-2017 sezonunun Genç Kız Kategorisinde Türkiye 3.sü olan İstanbul Üniversitesi bu sene katıldığı Kadınlar Bölgesel Liginde büyük bir başarıya imza atarak 1.lige yükseldi. Yıllardır birlikte oynayan tecrübeli rakibimiz karşısında çıkacağı maça iyi hazırlanan takımımız , birinci periyotta yakaladığı fırsatları değerlendiremeyince , savunma kurgusundaki başarısını ödüllendiremedi ve periyodu 5-16 geride kapadı. İkinci periyotta da üstün olan rakibimiz üst üste bulduğu 6 üçlükle bazen 40-50 saniye aralıksız savunma yapmak zorunda kalan takımımızın ritmini bozdu. Bitiricilik anlamında sıkıntı yaşayan takımımız devreyi 12-37 geride kapadı. Sena Durmuş’un skorer oyunuyla ayakta kalmaya çalışan takımımız sadece son periyot skor üstünlüğünü ele aldı , periyodu 15-6 üstünlükle kapatan takımımıza bu skor yetmedi ve maçtan 35-56 mağlup ayrılarak Şampiyonaya katılma hakkını kaybetti.

Sezon başında 7 kişi başlayıp devre arası yaptığı transferle 8 kişi tamamlayan takımımızı , sezon boyunca oyuna disiplinli bir şekilde sadık kalıp potansiyellerini aşma konusunda büyük adımlar attıkları için tebrik ederiz. Hepsi zaman zaman 2 kişilik oynamak zorunda kalan, sakat sakat oynayan, kendini bu oyuna adayan oyuncularımızın özverisi küçüklere örnek olacak , bizlerden aldıkları bayrakları ileri taşımalarına yardımcı olacaktır.
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego