Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Gençler Parkeye Çıkıyor  |  05.12.2013
Dinamo Spor Kulübü Genç Erkek Basketbol Takımı sezonu açıyor. Seri C Asya A Grubunda yer alan takımımız, 7 Aralık Cumartesi günü Caferağa Spor Salonu'nda Üsküdar Marmara ile karşılaşacak. Karşılaşmanın başlama saati 16:00'dır.

2011-2012 sezonundan beri üst üste üçüncü kez lige katılacak olan Dinamo Genç Erkek Basetbol Takımı'nın antrenörlüğünü Boran Arda Çetin yapıyor. Kurulduğu günden beri Dinamo Basetbol Okulları ve Altyapı takımlarında kendine yer bulan kontenjan oyuncumuz Orçun Ulutaş takımın kaptanlığını üsteleniyor.

Uzun rotasyonunda geçen sezonki kadrodan Levent Karabeyoğlu ve Kutay Ayabakan'a bu sezon yeni katılan Serkan Aslan destek olacak. 

Kısa rotasyonunda Dinamo Spor Okulları'ndan yetişen Halil Can Akkaş, Oğuzhan Avcılar ve geçen sezon 1907 Kanarya'dan transfer olan Eyüp Gereklioğlu kadroda yer alırken, yeni takviyeler Mete Şengül ve Tunç Yalçın'da forma savaşı verecekler.

Kulüp misyonu olarak spor okulumuzdan yetişen oyuncuları oynatmayı hedeflediğimiz altyapı takımlarımızda bunu bu sezon da üçünü kez üst üste başarmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüm camiamıza başarılı, keyifli bir sezon dilerken, spor okulumuzdaki oyuncularımızdan abilerini desteklemelerini ve örnek almalarını diliyoruz.


   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego