Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Dinamo:51 Üsküdar Marmara:60  |  08.12.2013
7 Aralık Cumartesi günü Genç Erkek Seri C  1. Hafta karşılaşmasında takımımız oldukça çekişmeli geçen maçta rakibi Üsküdar Marmara'ya 60 - 51 mağlup oldu. 

Maça tutuk başlayan ekibimiz ilk altı dakikayı 9 -2 geride kapadı. Koç Kaan Aykut'un molasından sonra toparlanan Dinamo, aradaki farkı 3 sayıya kadar indirmeyi başardı. Savunmada Halilcan ve yeni transfer Mete'nin tam sahadaki baskısı hücümda da Serkan ve Kaptan Orçun'un sayıları farkın kapanmasında etkili oldu. Devre 22 - 19'luk skorla sona erdi. 

Üçüncü çeyreğe 8 - 0'lık seri ile başlayan Üsküdar Marmara skoru 30 - 19'a getirdi. Tekrardan tam saha baskıyla savunma direncini arttıran ekibimiz maça ortak olmayı başardı. Hücumda Eyüp'ün penetreleri ve dış atışları ile Levent'in pota altını domine etmesi skorda farkın kapanmasında etkili oldu. Oyuncularımızın üstün gayreti sayesinde takımımız son bir buçuk dakikaya 49 -48'lik skorla önde girdi. Ancak, son dakikadaki  top kayıpları ve savunma hataları rakibimize avantaj sağladı. Üsküdar Marmara karşılaşmadan 51 - 60'lık skorla galip ayrıldı.

Rakibimiz Üsküdar Marmara'yı tebrik eder, sezonun devamında başarılar dileriz.

Dinamo ruhuna yakışır bir şekilde tüm maç boyunca centilmence ve oyundan hiç kopmadan mücadele eden gençlerimize ise teşekkür ederiz. Bu ruhu tüm sezon boyunca korumalarını ve geliştirmelerini temenni ederiz.   


   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego