Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
A Takım Sezona Hazır  |  20.12.2013
19.12 .2013 Perşembe günü Göztepe Mehmed Beyazit Lisesi Spor Salonu'nda Bakırköy Belediye Spor ile karşılaşan Dinamo Spor Kulübü Büyük Erkek Takımı bu karşılaşma ile hazırlık maçlarını tamamlamış oldu. 

Baştan sonra büyük çekişmeye sahne olan maçta skor tutulmazken, her iki takımın da eksiklerini görmesini açısından çok faydalı bir mücadele oldu. 

Takımımızda ,geçtiğimiz maçlara göre Tayfun - Cesur - Batuhan üçlüsünün form derecelerinin yükselmesi ve uyumlarının artmasıyla rebound sorununu ve pota altı üretkenliğini çözdüğü görüldü. 

Arka alanda ise Kaan Aykut, Bora ve Paulo'nun dönüşümlü olarak yaptıkları baskılı guard savunması bu sezon takımımızın büyük bir silahı haline gelecek. 

Basketbol spor okullarımızdan yetişen Cenk, Orçun ve Tayfun'un da forma şansı bulduğu Dinamo Spor Kulübü Büyük Erkek Takımımız, haftaya oynayacakları sezonun ilk resmi maçı için olumlu sinyaller verdi.

Maçtan sonra konuşutuğumuz antrenör Zeki Şeyhoğlu, yeni sezonda hedeflerinin son iki sezondur olduğu gibi Final Grubu'na çıkmak olduğunu belirtirken, spor okulundan yetişen genç sporculara daha fazla şans vermek istediğini ekledi.

2013-2014 IBEL Sezonunda tüm takımlara başarılar dileriz.

 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego