Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Dinamo Kış Kampı Başladı  |  29.01.2014
Dinamo Spor Okulları olarak bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz Gelişim Kampımız Başladı.

Geçen senelerden farklı olarak İstanbul Kamp Merkezi'nde gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda sporcularımız günlük antrenmanlarının yanında doğa sporları aktiviteleri ve atölye çalışmalarıyla çok daha geniş kapsamlı bir kamp hedeflenmektedir. 

Kampımızla ilgili anlk detayları twitter adresimizden takip edebilirsiniz.
www.twitter.com/dinamo_sk

Kampta 1. GÜN...


Sabah 9:30' da hareket eden servis ile beraber başlayan kampımızın ilk günü sona erdi. Yolcuğun ardından kamp merkezimizi gezen oyuncularımız odalarına yerleştikten sonra bu sene ilk defa düzenlediğimiz Doğa Kampı konsepti dahilinde Trekking yaptılar. Kamp merkezimizin hemen yanında bulunan ormanlık alanda yürüyüş yapan oyuncularımızın heycanları gözlerinden okunuyordu. Deniz seviyesine paralel ve aynı zamanda tepeden bakan bir parkura sahip olan ormanlık alanda yürüyen oyuncularımız daha sonra kampın ilk antrenmanı için şehir merkezindeki salonumuza doğru yola çıktılar. Hafif tempolu antrenmanın ardından kamp merkezine dönen oyuncularımız doğa atölyesi kapsamında 1 saat çalıştıktan sonra akşam yemeği ile günü sonlandırdılar.

Velilerimize Bilgilendirme !!! 

2014 Kış kampımız tamamen Basketbol ve Doğa konsepti gereğince geçen seneki kamplara göre biraz farklılık içermektedir. Kamp merkezinde çocuklarımızın doğa ile iç içe bir yaşam sergilemeleri için odalarında Televizyonları yok ! , Yemek salonumuzda kaloriferin yanında SOBAMIZ var ! BUNGALOV evlerde konaklıyoruz ve bunun gibi birçok doğal güzellikler var. 

Biz kampta mutluyuz:) 2.günde yeni aktiviteler ile görüşmek üzere
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego