Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Toyzz Shop - Dinamo Voleybol Şenliği  |  28.2.2014
2014 Voleybol Şenliği’nin 3. ayında kulübümüz ev sahipliği yapacaktır. Altı spor okulunun büyükler mini ve midi kategorisinde mücadele edeceği karşılaşmalar 01-02 Mart tarihlerinde oynanacaktır.

İki güne ayrılan Toyzz Shop Dinamo Voleybol Şenliği'nde ilk gün Mini ve Midi kategorileri, 2.gün ise Büyükler kategorisi maçları oynanacak.

Toyzz Shop Dinamo Voleybol Şenliği  programı aşağıdaki gibidir:


  MİNİ KATEGORİSİ
(01 MART CUMARTESİ 15:00-16:00) 
    MİDİ KATEGORİSİ
(01 MART CUMARTESİ 16:00-17:00
  1. MAÇLAR     1. MAÇLAR
Saha: 1 Alp Spor  İstanbul Akademi   Saha: 1 Alp Spor  İstanbul Akademi
Saha: 2 GE Akademi Beylerbeyi   Saha: 2 GE Akademi Beylerbeyi
Saha: 3 Dinamo  Batı   Saha: 3 Dinamo  Batı
             
  2. MAÇLAR     2. MAÇLAR
Saha: 1 GE Akademi Batı   Saha: 1 GE Akademi Batı
Saha: 2 Dinamo  İstanbul Akademi   Saha: 2 Dinamo  İstanbul Akademi
Saha: 3 Beylerbeyi Alp Spor    Saha: 3 Beylerbeyi Alp Spor 
             
  3. MAÇLAR     3. MAÇLAR
Saha: 1 Dinamo  Beylerbeyi   Saha: 1 Dinamo  Beylerbeyi
Saha: 2 Alp Spor  GE Akademi   Saha: 2 Alp Spor  GE Akademi
Saha: 3 Batı İstanbul Akademi   Saha: 3 Batı İstanbul Akademi
             
  4. MAÇLAR     4. MAÇLAR
Saha: 1 Alp Spor  Dinamo   Saha: 1 Alp Spor  Dinamo
Saha: 2 Beylerbeyi Batı   Saha: 2 Beylerbeyi Batı
Saha: 3 İstanbul Akademi GE Akademi   Saha: 3 İstanbul Akademi GE Akademi
             
  5. MAÇLAR     5. MAÇLAR
Saha: 1 İstanbul Akademi Beylerbeyi   Saha: 1 İstanbul Akademi Beylerbeyi
Saha: 2 Alp Spor  Batı   Saha: 2 Alp Spor  Batı
Saha: 3 GE Akademi Dinamo   Saha: 3 GE Akademi Dinamo
 

BÜYÜKLER KATEGORİSİ
( 02 MART PAZAR 08:00 - 14:30)
1. MAÇ Batı - G.E. Akademi (08:00-08:25)
2. MAÇ
İstanbul Akademi-Beylerbeyi (8:25-8:50)
3. MAÇ
Batı - İstanbul Akademi (08:50-09:15)
4.MAÇ
Dinamo - G.E. Akademi (09:15-09:40)
5. MAÇ
ALP - Beylerbeyi (09:40-10:05)
6. MAÇ
Batı - Dinamo (10:05-10:30)
7. MAÇ
ALP - İstanbul Akademi (10:30-10:55)
8. MAÇ
Beylerbeyi - G.E.Akademi(10:55-11:20)
9. MAÇ
Batı - ALP (11:20-11:45)
10. MAÇ
Beylerbeyi - Dinamo (11:45-12:10)
11. MAÇ
G.E.Akademi-İst.Akademi(12:10-12:35)
12. MAÇ
Batı - Beylerbeyi (12:35-13:00)
13. MAÇ
G.E. Akademi - ALP (13:00-13:25)
14. MAÇ
İstanbul Akademi-Dinamo(13:25-13:50)
15. MAÇ
Dinamo - ALP (13:50-14:15)

   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego