Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
Yüzme 10 Yaş Teşvik Yarışları Sona Erdi  |  03.03.2014
     Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen Yüzme 10 Yaş Teşvik Yarışları tamamlandı. 2004 doğumlu yüzücülerin katıldığı yarışmalara kulübümüz üç sporcuyla katıldı. Sporcularımızdan Asya Bal (58:09) ve Elifsu Yılmaz (01:10:00) Cumartesi günü sabah 10.30'daki 50 metre Kurbağalama kategorisinde yarıştılar. Öğleden sonra ki 50 m serbest yarışında ise 3 sporcumuzda yarışarak Nehir Ömeroğlu (51:16), Asya Bal (45:92) ve Elifsu Yılmaz (52:36) ilk günü tamamlamış oldular 
     Pazar günü öğleden sonra ki yarışlarda Nehir Ömeroğlu(55:58), Asya Bal  (49:00) ve Elifsu Yılmaz(01:01:00) 50m. sırt kategorisinde yüzerek 10 yaş teşvik yarışlarını tamamladılar. 
    Yarışmadan sonra konuştuğumuz antrenör Merve Gökçen, "Bu sene ikinci kez katıldığımız 10 yaş yarışlarında sporcularımızın gelişmesi görmek, süreleri aşağıya çekmek bizim için en güzel sonuç oldu. Yaptığımız antrenmanların sonucunu yarışlarda görmek bizi diğer yarışlarada hırsla hazırlanmamızı sağlıyor. Önümüzde ki antrenmanlarda teknik ve kondisyon çalışmalarına daha fazla önem vererek dereceleri daha da aşağıya çekmeye ve daha iyi sonuçlar almayı hedefliyoruz." açıklamalarında bulundu.

     Yarışmaya katılıp kulübümüzü temsil eden minik sporcularımızı ve Dinamo Yüzme Takımı & Yüzme Okulu antrenörü Merve Gökçen'i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego