Dinamo Spor Kulubu
Bize Ulan
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo nstagram
bar bar
4.Dinamo Senlikleri Tamamlandi  |  30.05.2014
     Kuruluşumuzun 4.yılında bütün oyuncu ve velilerimiz ile beraber çok güzel bir şenlik geçirdik. Ülke olarak Güneşe, aydınlığa ihtiyaç olduğumuz gibi güneşli bir pazar günü olan 25 Mayıs'ta gerçekleşen şenliğimiz dolu dolu 3 saat sürerek 12:30 sularında sona erdi. Şenliğimize katılan hem oyuncularımızın hem de velilerimizin oynadığı oyun ve yarışmalarla heyecan gelirken, ödül töreni ve şenlik çekilişi de şenliğie eğlenceli bir hava kattı.

     Şenlğimiz geçen haftalarda yaşanan vahim kaza sonucu ölen madencilerimizi saygı duruşu ile anarak başladıktan sonra ilk oyunu Junior A takımımızın oyuncuları oynadı. 7 oyuncumuzun katıldığı şut yarışmasını  5/3 isabet ile finale kalan Alican Dora Çakır kazandı.

     Şenliğimizin en keyifli oyunlardan oluşan Veli Survivor oyunlarında 5 Turuncu 5 Mavi velimiz yarıştı. Keyifli geçen yarışmalarda ilk parkuru turuncu takım kazandı. Şenliğin daha sonra ki zamanlarında oynanan iki oyunuda az farkla da olsa kazanmayı bilen Mavi takım 2013-2014 Veli Survivor oyunlarının şampiyonu oldular.

     4.Dinamo şenliklerine katılan voleybolcularımızın arasından en ileriye servis atma yarışmasını ise kendinen büyük rakipleri geçerek 2004 doğumlu oyuncumuz Nehir Gümüş kazandı. Diğer yarışmacılara karşı kuvvetli bir şekilde servis atan oyuncumuz tribünlerden yüksek alkış aldı.

     Velilerimizin belki de 1 sezondur beklediği 2013-2014 Veli Basketbol Turnuvasına ilgi yüksekti. 5'er oyuncudan 4 takımın bulunduğu turnuvada takımlarımız her ne kadar sayı atmakta zorlansa da keyifli dakikalar geçirdiler. Ferhat Yılmaz - Kirkov Zinzal - Taner Çakar -Cemal Taştan ve Onur Eskin'den oluşan Turuncu takım her iki maçını da kazarak kupayı kaldırmaya hak kazandılar. Maçın sonunda konuştuğumuz velilerimiz ortak bir dil ile "Çocukların işi gerçekten zor, tribünden izlemek kolaymış ama sahada ter dökmek zormuş" dediler.

     Basketbol belki de bir çok sporcunun keyifli anlar geçirmesini sağlıyor. Voleybol ve Yüzme şubemizde ki oyuncularımızın şut yarışması şenliğe gelen velilerimizden çok büyük alkış aldı. Hayatlarında belki de ilk basketi atmaya çalışan oyuncularımız bu konuda gayet başarılı bir performans sergilediler.

     Şenliğin sonlarına gelirken Dinamo Euroleague Şampiyonu Panathinaikos, Euroleague Yetenek Yarışması 1.cileri Ege Eskin - Ege Kaya - Emir Mamagani ve Veli Turnuvamızın şampiyonu Turuncu Takım kupalarını kaldırdılar. Ödüllerin ve madalyaların dağıtıldığı seremoniden sonra ise herkesin merakla beklediği şenlik çeklişine geçildi. Yaklaşık olarak 20'ye yakın hediye dağıtılan çekilişte oyuncularımız birbirinden güzel ve farklı hediyeler kazanmış oldular.
     4.senemizi geride bıraktığımız bu şenlikte bizlerle olan ve bizlerin bugüne gelmesini sağlayan herkese teşekkür ederiz. Nice senelere DİNAMO AİLESİ ! 
   
Tüm Haberler
Daha Fazla Göster
 
SPOR OKULLARIMIZ
» Voleybol Okulu
» Cimnastik Okulu
» Basketbol Okulu
 
HAKKIMIZDA
» Tarihçemiz
» Ekibimiz
» Basında Biz
MULTİMEDYA
» Resim Galerisi
» Video Galerisi
Dinamo Sosyal Medya
Dinamo Facebook Dinamo Twitter Dinamo Youtube Linkedin Dinamo İnstagram
Sponsorumuz
Toyz Shop
Tüm Hakları Saklıdır 2013 © Dinamo Spor Kulübü Tasarım & Kodlama pilego